«Նաիրի» բժշկական կենտրոնից ոստիկանության Նաիրիի բաժնում օգոստոսի 1-ին հաղորդում է ստացվել, որ ավտովթարի հետեւանքով ստացած վնասվածքներով իրենց մոտ բուժօգնության են դիմել 59-ամյա Ռիփսիմե Ն.-ն եւ 50-ամյա Մարգարիտա Ն.-ն:
Ոստիկանության մամուլի ծառայությունից NEWS.am-ին հայտնում են, որ մեկնած օպերատիվ խումբը պարզել է, որ նշված օրը, ժամը 13.30-ի սահմաններում, Եղվարդ քաղաքի Գագարինի փողոցում իրար են բախվել 30-ամյա Հայկ Խ.-ի վարած «ՎԱԶ-2106» եւ 28-ամյա Ալիկ Ա.-ի վարած «ՎԱԶ-21214» մակնիշի ավտոմեքենաները, ինչի հետեւանքով «ՎԱԶ-2106»-ի ուղեւորներ Ռիփսիմե եւ Մարգարիտա Ն.-երը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել են հիվանդանոց:

В Наирийское отделение Полиции 1 августа поступило сообщение из медцентра «Наири» о том, что с полученными вследствие аварии повреждениями к ним за медицинской помощью обратились две женщины - Рипсиме Н. – 59 лет и Маргарита Н. – 50 лет.
Как сообщили Новости Армении - NEWS.am в пресс-службе Полиции, прибывшая на место оперативная группа выяснила, что 1 августа в районе 13.30 в городе Егвард по улице Гагарина столкнулись автомобиль ВАЗ-2106, за рулем которого находился 30-летний Айк Х., и автомобиль ВАЗ-21214, за рулем которого находился 28-летний Алик А, вследствие чего пассажиры ВАЗ-2106 Рипсиме Н. и Маргарита Н. с телесными повреждениями доставлены в больницу.