Ucom-ը վերաբացել է Արշակունյաց 34 հասցեում՝ Երևան մոլում գտնվող Ucom վաճառքի և սպասարկման վերանորոգված կենտրոնը։ Սպասարկման կենտրոնը գործելու է երկուշաբթիից կիրակի 10։00-ից 22։00-ը։
Վաճառքի և սպասարկման նորացված կենտրոնում բաժանորդները կարող են օգտվել ընկերության ֆիքսված, բջջային և ինտերնետ ծառայություններից, ստանալ խորհրդատվություն, ձեռք բերել հայտնի բրենդերի սմարթֆոններ, ականջակալներ, բարձրախոսներ, խելացի ժամացույցներ, Wi-Fi սարքեր, պլանշետներ և այլ սարքավորումներ։
Դեկտեմբերի 20-ից մինչև հունվարի 3-ն ընկած ժամանակահատվածում միայն Երևան մոլում գտնվող Ucom վաճառքի և սպասարկման կենտրոնից ցանկացած սմարթֆոն գնելու դեպքում բաժանորդն իր ընտրությամբ կստանա ականջակալ (Earphones Accesstyle Tornado ANC), կամ արտաքին մարտկոց (AWEI Power bank 10000 mAh P105K) և Level Up 2000 կանխավճարային փաթեթ գեղեցիկ համարով՝ առաջին ամիսն անվճար ու 100 ԳԲ ինտերնետ 6 ամսվա ընթացքում օգտագործելու հնարավորությամբ։
«Մենք որպես հաճախորդամետ ընկերություն միշտ ձգտում ենք մեր բաժանորդներին տրամադրել լավագույն որակի ծառայություններ, բայց միևնույն ժամանակ չենք մոռանում, որ մեր սիրելի բաժանորդները նաև արժանի են սպասարկում ստանալ լավագույն պայմաններում։ Հուսով եմ սա ավելի հաճելի կդարձնի մեր բաժանորդների համար ամանորյա գնումները՝ հիանալի ակցիայի հետ միասին։ Շնորհավորում եմ բոլորի տոները և խոստանում եմ, որ սրանով մեր բարելավումները չեն ավարտվելու և մենք բոլոր ուղղություններով շարունակելու ենք ակտիվ զարգացումը», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։

Центр продаж и обслуживания Ucom, расположенный в торговом центре «Ереван Молл» по адресу Аршакуняц 34, вновь возобновил работу после ремонта. Сервисный центр будет открыт для посещения с понедельника по воскресенье с 10:00 до 22:00.
В обновленном центре можно получить доступ к услугам фиксированной, мобильной связи и интернета Ucom, получить консультацию сотрудников и приобрести различные устройства, в том числе смартфоны, наушники, умные часы, планшеты, Wi-Fi-устройства и т. д.
В период с 20 декабря по 3 января при покупке любого смартфона только в центре продаж и обслуживания Ucom в ТЦ «Ереван Молл» абоненты получат на выбор наушники (Earphones Accesstyle Tornado ANC) или внешний аккумулятор (AWEI Power Bank 10000). мАч P105K) и предоплатный пакет Level Up 2000 вместе с красивым номером. Первый месяц услуг связи в рамках пакета будет бесплатным, так же как и предоставленные 100 ГБ интернета, которые можно будет использовать в течение 6 месяцев.
«Как клиентоориентированная компания, мы всегда стараемся предоставлять нашим абонентам услуги самого высокого качества, но при этом не забываем, что наши любимые абоненты также заслуживают, чтобы их обслуживали в самых  лучших условиях. Надеюсь, наш обновленный центр вместе с объявленной отличной акцией сделает предновогодние покупки для наших подписчиков более приятными. Поздравляю всех с праздниками и обещаю, что наше развитие на этом не закончится, и мы продолжим активно работать во всех направлениях», - сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Отметим, что в Армении действует 75 центров продаж и обслуживания Ucom, 24 из которых расположены в Ереване.