«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է «Ամանորյա իրարանցում» ակցիայի անցկացման մասին, որի շրջանակում յուրաքանչյուր շաբաթ Beeline բջջային ցանցի բաժանորդները, լիցքավորելով հաշվեկշիռը, կարող են շահել նեթբուք կամ սմարթֆոն: Մինչեւ 2012 թ-ի հունվարի 12-ը յուրաքանչյուր շաբաթ, ակցիայում մասնակցելու համար գրանցված եւ հաշվեկշիռը առնվազն 1000 դրամով լիցքավորած բաժանորդները հնարավորություն են ստանում շահելու Dell Latitude 2110 երկու նեթբուքերից մեկը, կամ Beeline Blade եւ Beeline U8500 քսան սմարթֆոններից մեկը:
«ԱրմենՏելի» մամուլի ծառայությունից NEWS.am-ին հայտնում են, որ «Ամանորյա իրարանցում» ակցիան հասանելի է ֆիզիկական անձ հանդիսացող Beeline բջջային ցանցի կանխավճարային համակարգի բաժանորդների համար: Ակցիային անվճար գրանցվելու համար անհրաժեշտ է բջջային հեռախոսից հավաքել *222# USSD-հրամանը, իսկ լիցքավորել հաշվեկշիռը կարելի է ցանկացած եղանակով, բացառությամբ «Բալանսի փոխանցում» ծառայությունից:

Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о проведении акции «Новогодний переполох», в рамках которой каждую неделю действующие абоненты Beeline могут стать обладателями нетбука или смартфона, просто пополняя счет.
Как сообщили Новости Армении-NEWS.am в пресс-службе компании, до 12 января 2012 года каждую неделю абоненты, зарегистрировавшиеся для участия в акции и пополнившие счет минимум на 1000 драм, получают шанс выиграть один из двух нетбуков Dell Latitude 2110 или двадцати смартфонов Beeline Blade и Beeline U8500.
«В канун новогодних праздников универсальный оператор связи – компания «АрменТел» запустила ряд праздничных акций с призами и подарками. Мы продолжаем удивлять наших клиентов приятными сюрпризами. Теперь, пополняя счет своего мобильного телефона, каждый получает шанс порадовать родных и близких подарком от Beeline», - сказал Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Акция «Новогодний переполох» доступна для физических лиц, абонентов предоплатной системы расчетов мобильной сети Beeline. Для бесплатной регистрации в акции необходимо набрать с мобильного телефона USSD-команду *222#, а пополнение основного баланса можно осуществлять любым удобным способом, за исключением услуги «Баланс-трансфер».