Սա այն պարագայում, երբ ադրբեջանցիները նույն քարտեզներին տիրապետում են և ստացվում է, որ գաղտնիության տարրերը տարածվում են բացառապես ՀՀ քաղաքացիների վրա...
Արարատի մարզի Գետափնյա գյուղի մոտ գտնվող կամրջի հետիոտնի համար նախատեսված հատվածում տեղի է ունեցել մասնակի փլուզում, ինչի հետևանքով կամրջով...
Հանդիպման ընթացքում անդրադարձ է կատարվել տարածաշրջանային ընդհանուր իրողություններին և զարգացումներին, ինչպես նաև Հայաստանյան ներքաղաքական և հասարակական...
ՄԻՊ աշխատակազմի ներկայացուցիչները մեկնել են Ոստիկանության բաժիններ՝ բերման ենթարկված անձանց տեսակցելու և նրանց իրավունքների ապահովման վիճակին տեղում ծանոթանալու նպատակով...

В ходе встречи мэр Глендейла представила президенту республики информацию о многочисленных инициативах армянской общины города, а также развитии сотрудничества между местными организациями и официальными дипломатическими кругами Армении...
В результате проведения программы в Армении будут созданы новые деловые связи и серьезные предпосылки для установления взаимовыгодных экономических и торговых отношений с Северной и Южной Америкой...
Они пытаются продвинуть бессмысленный тезис о том, что мы сдаем требуемые Азербайджаном части, чтобы выйти из статуса агрессора, а затем предъявляем Азербайджану законные требования...