Արդշինբանկը դրամական փոխանցումներից օգտվող հաճախորդների համար անցկացնում է ակցիա,  որը գործելու է մինչև տարեվերջ: Ակցիայի շրջանակում Բանկում սպասարկվող Ria, IntelExpress, Sigue, MoneyGram, UniStream, ConversTrasnsfer, Бэст և Moneytun համակարգերից ցանկացածի միջոցով փոխանցում ուղարկող կամ ստացող յուրաքանչյուր 300-րդ հաճախորդ Բանկի կողմից կստանա 10,000 ՀՀ դրամ:
«Արդշինբանկը զբաղեցնում է առաջատար դիրքեր դրամական փոխանցումների սպասարկման ոլորտում: Այսօր մենք ծառայություններ ենք մատուցում ՀՀ ողջ տարածքում և փորձում ենք ոչ միայն ապահովել սպասարկման բարձր որակ և առավելագույն հարմարավետություն, այլ պարբերաբար անակնկալներ ենք մատուցում մեր հաճախորդներին: Համոզված եմ, որ արդեն հինգերորդ տարին անընդմեջ իրականացվող մեր ակիցիան այս տարի նույնպես դրական լիցքեր կպարգևի մեր հաճախորդներին և էլ ավելի հաճելի կդարձնի մեր ծառայություններից օգտվելու գործընթացը»,- նշեց Ռազմավարական զարգացման տնօրեն Արմեն Գասպարյանը:
Հավելենք նաև, որ մեր հաճախորդները հնարավորություն ունեն դրամական փոխանցման համակարգերի միջոցով փոխանցված գումարները ստանալ առանց Բանկ այցելելու MasterCard Debit վճարային քարտի միջոցով: Այս քարտի քարտապանները կարող են ցանկացած փոխանցում ստանալ անմիջապես իրենց քարտին, իսկ փոխանցված գումարը ստանալու համար պարզապես անհրաժեշտ է զանգահարել շուրջօրյա գործող հեռախոսային կենտրոն` (012)222222 հեռախոսահամարով: Ավելին, հաճախորդները ստանում են նաև դրամական բոնուսներ փոխանցված գումարների համար, իսկ արժույթի փոխարկման անհրաժեշտության դեպքում կիրառվում են արտոնյալ փոխարժեքներ:
Դրամական փոխանցումների ակցիայի մասին առավել մանրամասն տեղեկատվություն կարող եք ստանալ այցելելով Բանկի պաշտոնական կայքէջ, զանգահարելով (012)222222 հեռախոսահամարին կամ օգտվելով կայքի «Հետզանգի պատվեր» ծառայությունից:

«Ардшинбанк» проводит акцию для клиентов, пользующихся денежными переводами. Она продлится до конца года. В рамках акции любой 300-ый клиент, отравляющий или получающий перевод через любую из обслуживаемых в банке систем Ria, IntelExpress, Sigue, MoneyGram, UniStream, ConversTrasnsfer, Бэст и Moneytun, получит от банка 10 000 драмов.
«Ардшинбанк» занимает передовые позиции в сфере обслуживания денежных переводов. Сегодня мы предоставляем услуги по всей территории Армении и пытаемся обеспечить не только высокое качество обслуживания и максимальный комфорт, но и периодически радуем своих клиентов сюрпризами. Убежден, что наша акция, осуществляемая  пятый год подряд, в этом году также передаст положительные импульсы нашим клиентам и сделает еще более приятным процесс пользования нашими услугами», - заявил директор стратегического развития Армен Гаспарян.
Добавим также, что наши клиенты имеют возможность получать деньги, переведенные через системы денежных переводов, без посещения банка, при помощи платежной карты MasterCard Debit. Их картодержатели могут получать любой перевод непосредственно на свою карточку, а для получения переведенной суммы необходимо просто позвонить в круглосуточно действующий Телефонный центр по номеру телефона (012)222222. Кроме того, клиенты также получают денежные бонусы за переведенные деньги, а в случае необходимости конвертации применяются льготные курсы обмена.
Более подробную информацию по акции можно получить на официальном сайте «Ардшинбанка», по номеру телефона (012)222222 или воспользовавшись службой сайта «Заказ на обратный звонок».