ՀՀ Պաշտպանության նախարար Դավիթ Տոնոյանն այսօր՝ սեպտեմբերի 24-ին, այցելել է ՀՀ ՊՆ կենտրոնական զինվորական կլինիկական հոսպիտալ։
ՀՀ պաշտպանության նախարարի մամուլի խոսնակ Արծրուն Հովհաննիսյանը նշել է, որ նախարարն առաջին հերթին այցելել է նախօրեին առաջնագծում վիրավորված զինծառայող շարքային Գեւորգյան Արթուրին։
«Արթուրի առողջական վիճակի մասին նախարար Դավիթ Տոնոյանը խոսել է բժիշկների հետ, հանդիպել ծնողներին։ Արթուր Գեւորգյանի վիճակը ներկայումս կայուն է։
Դավիթ Տոնոյանը շրջել է հոսպիտալում, հանդիպել այլ հիվանդների, ՌԲՎ պետ Գայանե Հովհաննիսյանի եւ հոսպիտալի պետի հետ քննարկել հոսպիտալում բուժման կազմակերպման հետ կապված հարցեր»,-գրել է նա:

Министр обороны Армении Давид Тоноян посетил Центральный клинический госпиталь Министерства обороны.
Как сообщил пресс-секретарь министра Арцрун Ованисян, в первую очередь министр посетил раненного накануне на переднем крае военнослужащего Артура Геворкяна.
«О состоянии здоровья Артура министр побеседовал с врачами, встретился с родителями. В настоящее время состояние Артура Геворкяна стабильное», - сообщил Ованисян.
Давид Тоноян побывал в других палатах, встретился с пациентами, обсудил с начальником госпиталя вопросы, связанные с организацией лечения.