Հաջորդ շաբաթ Մեծ Բրիտանիայի վարչապետի պաշտոնից հեռացող Թերեզա Մեյը վերջապես «ազատվել է շղթաներից»  եւ ճարպկորեն պարել Abba-ի հիթերի ներքո Հենլի երաժշտական փառատոնի ժամանակ, գրում է Mirror-ը:
Բազմության մեջ տեսախցիկը ֆիքսել է Մեծ Բրիտանիայի վարչապետին այն պահին, երբ նա ակտիվորեն շարժվում էր Take a Chance on Me, Money Money Money եւ Mamma Mia երգերի տակտին համահունչ:
Նշվում է, որ Մեյը մասնակցում էր Օքսֆորդշիրում ընթացող փառատոնին ամուսնու՝ Ֆիլիպի հետ, որն ուրախությամբ պարել է տիկնոջ հետ եւ ձայնակցել նրան:

Покидающая пост премьер-министра Великобритании в следующую среду Тереза Мэй наконец-то сбросила свои оковы и лихо станцевала под хиты группы Abba на музыкальном фестивале в Хэнли, пишет Mirror.
Камера поймала в толпе премьера Великобритании в тот момент, когда она энергично двигалась в такт песням Take a Chance on Me, Money Money Money and Mamma Mia в исполнении группы Bjorn Again.
Отмечается, что Мэй отправилась на фестиваль, который проходит в Оксфордшире, с мужем Филиппом, который с радостью танцевал и подпевал супруге.