Չնայած ավանդական ցանցերը պայքարում են նման չարաշահումների դեմ, բայցեւայնպես տնտեսելու ցանկություն ունեցողները միշտ էլ կարող են գնումներ կատարել համացանցային խանութներից...
Նրանց խոսքով՝ «անդրկուլիսյան քննարկումները դեռ կարող են հիմք դառնալ ավելի լուրջ բանակցությունների համար», եթե Թրամփն ու Հյուսիսային Կորեայի առաջնորդ Կիմ Չեն Ընը «հրաժարվեն ռազմատենչ հռետորաբանությունից ու երկխոսեն»․․․
Ոչ մի գունավոր հեղափոխություն կյանքը չի բարելավել։ Ոչ միայն նախկին ԽՍՀՄ երկրներում, այլեւ աշխարհի այլ մասերում, որտեղ արտաքին ուժերը փորձում են փոխել կառավարությունը ու աջակցել ընդդիմությանը․․․
Արդյունաբերության մեջ անձնակազմի միջին թիվը կրճատվել է մեկ տարում ավելի քան 1․3 հազարով կամ 1․7 տոկոսով։ Միաժամանակ աճել է աշխատանքի արտադրողականությունը՝ 17․2 տոկոսով․․․

The deputy PM and minister of international economic integration and reforms will stand in for him during that time…
In the test participants were given three words and asked them to think of a word that can be connected to each - for example, the word “pit” can be attached to “peach”, “arm” and “tar”…
The Sassone-Corsi team tested the same group of mice at 6 months and 18 months, drawing tissue samples from the liver, the organ which operates as the interface between nutrition and energy distribution in the body…