1 հոկտեմբերի 2014. Երեւան. -ը կանցկացնի աշխատանքի տոնավաճառ ամենամյա  DigiTec Expo  տեխնոլոգիական ցուցահանդեսի շրջանակում: Ընկերության ներկայացուցիչներն այցելուներին կներկայացնեն Beeline-ի աշխատատեղերի լայն ընտրության հնարավորություն` սկսած տեխնոլոգիական, վարչական եւ ֆինանսական գործառույթներից, վերջացրած հաճախորդների սպասարկումով՝ թե՛ մասնավոր ու թե՛ կորպորատիվ հատվածներում:
«DigiTec համաժողովն իրավամբ համարվում է Հայաստանի ամենանշանակալի տեխնոլոգիական իրադարձություններից մեկը: Ամեն տարի ցուցահանդեսին այցելում են հազարավոր հյուրեր, որոնց թվում են տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ոլորտում աշխատող բազմաթիվ սկսնակ եւ փորձառու մասնագետներ: Beeline-ն ուրախ է, որ հնարավորություն ունի աշխատանք փնտրողներին հրավիրելու տոնավաճառի, իսկ նրանցից լավագույններին առաջարկելու իրենց կարիերան զարգացնել ընկերությունում` այդպիսով փոխելով նրանց կյանքը դեպի ավելի լավը», - նշեց Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր Տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Beeline-ի աշխատանքի տոնավաճառը կգործի հոկտեմբերի 3-ին կայանալիք DigiTec Expo համաժողովի 3-րդ հարկում` հետեւյալ հասցեով. Հակոբ Հակոբյան փող. 3։

Beeline проведет ярмарку вакансий в рамках ежегодной технологической выставки DigiTec Expo.
Как сообщает пресс-служба компании, ее представители предоставят соискателям широкий выбор вакансий Beeline, от технологических, административных и финансовых функций, до сферы обслуживания клиентов в частном и корпоративном секторе.
«Форум DigiTec по праву входит в число самых значимых технологических событий, проходящих в Армении. Каждый год выставку посещают тысячи гостей, среди которых много профессионалов, работающих в сфере информационных технологий, и много начинающих специалистов. Beeline рад возможности пригласить соискателей на ярмарку вакансий, а лучшим из них - предложить развить свою карьеру в стенах компании, тем самым, изменив их жизнь к лучшему», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Ярмарка вакансий Beeline будет работать 3 октября на третьем этаже форума DigiTec Expo по адресу: ул. Акопа Акопяна 3.