Beeline-ը հայտարարում է «NON-STOP» ծառայության գործարկման մասին կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդների համար։  Ծառայությունը հնարավորություն է ընձեռում կատարել անսահմանափակ ներցանցային զանգեր եւ օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից օրական 150 դրամ բաժանորդային վարձի դիմաց: Ծառայության շրջանակում բաժանորդին օրական տրամադրվում է 30 ՄԲ ինտերնետ, որը սպառելուց հետո գործում է ինտերնետի արագության սահմանափակում մինչեւ 256 ԿԲ/վրկ:
«NON-STOP» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել` զանգահարելով 0674225 համարին, հավաքելով *225# USSD-հրահանգը կամ ուղարկելով 225 տեքստով SMS-հաղորդագրություն 0674 համարին:
«Ուրախ ենք ներկայացնել Beeline-ի հերթական համալիր առաջարկը` անսահմանափակ զանգերի եւ գերարագ ինտերնետի միաժամանակյա հնարավորությամբ: Շարժական ինտերնետի պահանջարկն աճում է յուրաքանչյուր օր եւ այս ծառայությունը գին–որակ համադրությամբ լավագույններից մեկն է շուկայում։ Առավել քան համոզված եմ, որ մեր բաժանորդները կգնահատեն այս ծառայության պարզ, հարմար եւ մատչելի լինելը», - նշեց Հայաստանում Beeline-ի гլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«NON-STOP» ծառայության համար նախատեսված բաժանորդային վճարը հաշվեկշռից գանձվում է օրական 00:00-ից 01:30 ընկած ժամանակահատվածում:
Նշենք նաեւ, որ «NON-STOP»  ծառայությունը չի գործում, երբ միաժամանակ միացրած են «Զրուցենք», «Ռեգուլյար», «Պրեմիում», «Ֆորսաժ», «Անսահմանափակ Ինտերնետ Լայթ», «Անսահմանափակ Ինտերնետ Պրո», «Անսահմանափակ Ինտերնետ ՄեգաՊրո» եւ Ինտերնետ Փաթեթներ ծառայությունները:
Ծառայության մասին լրացուցիչ տեղեկատվություն կարող եք ստանալ  Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում, զանգահարելով 0611 հեռախոսահամարին կամ այցելելով www.beeline.am կայք:

Beeline объявляет о запуске услуги NON-STOP для абонентов предоплатой системы расчетов.
Как сообщает пресс-служба компании, за ежедневную абонентскую плату в 150 драмов услуга позволяет совершать неограниченные звонки в мобильной сети Beeline и пользоваться безлимитным интернетом. Абоненту ежедневно предоставляется 30 МБ сверхскоростного интернета. После использования этого объема, скорость интернета составит до 256 Кб/сек.
Услугу NON-STOP можно активировать, позвонив по номеру 0674225, набрав USSD-запрос *225# или отправив SMS-сообщение с текстом 225 на номер 0674.
«Beeline в очередной раз выступает с привлекательным комплексным предложением безлимитных звонков и мобильного интернета, потребность в котором у абонентов постоянно растет. Наше новое предложение в первую очередь максимально удобное, а по цене и по качеству - одно из лучших на рынке. Я более чем убежден, что клиенты по достоинству оценят простоту, удобство и доступность нашего нового пакетного предложения», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Абонентская плата за услугу NON-STOP автоматически списывается ежедневно, в период с 00:00-01:30. Отметим, что услуга NON-STOP не работает с подключенными интернет пакетами, а также с услугами «Поговорим», «Регуляр», «Премиум», «Форсаж», «Безлимитный Интернет Лайт», «Безлимитный Интернет Про», «Безлимитный Интернет МегаПро».
Дополнительную информацию о новой услуге NON-STOP можно получить в офисах продаж и обслуживания Beeline, по телефону 0611, а также на официальном сайте www.beeline.am