«Յունիբանկն» առաջարկում է ամանորյա գնումներ կատարելու համար օգտվել մինչեւ 1 մլն դրամ սահմանաչափով ArCa U-Buy վարկային քարտից: Այդ մասին տեղեկացնում են Բանկի հասարակայնությա հետ կապերի ծառայությունից: Վարկը կարող են ձեւակերպել բացասական վարկային պատմություն չունեցող  ֆիզիկական անձինք: Վարկի ժամկետը կազմում է 24 ամիս, տարեկան տոկոսադրույքը` 22%, որը հաշվարկվում է միայն փաստացի օգտագործված գումարի նկատմամբ:
Քարտը ձեւակերպելու համար հաճախորդը պետք է ներկայացնի անձնագիր, սոցիալական քարտ, տեղեկանք աշխատավայրից` զբաղեցրած պաշտոնի եւ աշխատավարձի վերաբերյալ: Վարկի մարումը կատարվում է ամենամսյա հավասարաչափ մարումներով:
2011թ. երրորդ եռամսյակի տվյալներով, ֆիզիկական անձանց վարկավորման ծավալներով «Յունիբանկը» Հայաստանի առաջատար բանկերի հնգյակում է: 30.09.11թ. դրությամբ բանկի կողմից ֆիզիկական անձանց տրամադրված վարկերի ծավալը կազմել է 24.3 մլրդ դրամ:

«Юнибанк» предлагает оплатить новогодние подарки,  воспользовавшись кредитной картой ArCa U-Buy с лимитом до 1 млн драмов. Кредит могут оформить все физические лица,  которые не имеют отрицательную кредитную историю. Срок кредита составляет 24 месяца, процентная ставка - 22% годовых, которые рассчитываются исключительно на израсходованную часть денежных средств.
Как сообщили Новости Армении NEWS.am в пресс-службе банка, для оформления карты клиент должен предъявить паспорт, социальную карту и справку с места работы о размере заработной платы и занимаемой должности. Погашение кредита производится ежемесячными равными выплатами.
По итогам третьего квартала 2011 года «Юнибанк» по объему кредитования физических лиц в первой пятерке лидирующих банков Армении. По состоянию на 30.09.11г. объем кредитов, выданных физическим лицам «Юнибанком», составил 24.3 млрд. драмов.