ՀՀ ոստիկանության պետ Վլադիմիր Գասպարյանն այսօր՝ փետրվարի 8-ին,  ազատումներ եւ նշանակումներ է կատարել համակարգում: NEWS.am-ի հետ զրույցում ոստիկանության ԶԼՄ-ների հետ կապի բաժնի պետ Էդգար Ջանոյանը նշեց, որ ոստիկանության ՊՊԾ գնդի հրամանատարի անձնակազմի գծով տեղակալ է նշանակվել Հայկ Բրգանունցը։
Նրա խոսքով՝ ՊՊԾ գնդի 3-րդ գումարտակի հրամանատար է նշանակվել Հայկազ Ճոմարդյանը:
Հիշեցնենք, որ այսօր Վլադիմիր Գասպարյանի հրամանով «Զվարթնոց» օդանավակայանի անձնագրային բաժնի պետ Վլադիմիր Քարտաշյանն ու եւս 4 ծառայող ազատվել են աշխատանքից. մեկ այլ հրամանով «Զվարթնոց»-ի անձնագրային բաժնի պետ է նշանակվել Արթուր Մանուկյանը:

Начальник Полиции Армении Владимир Гаспарян 8 февраля провел увольнения и назначения по системе Полиции.
Как сообщил корреспонденту Новости Армении -NEWS.am начальник отдела по связи со СМИ информационной службы Полиции Армении Эдгар Джаноян, заместителем командира полка Патрульно-постовой службы (ППС) назначен Айк Брганунц.  По его словам, командиром 3-ей роты ППС Полиции Армении назначен Айказ Чомардян.
Напомним, что по приказу Владимира Гаспаряна 8 февраля были уволены начальник паспортного департамента аэропорта «Звартноц» Владимир Карташян и 4 других  сотрудника. Другим приказом начальником паспортного департамента аэропорта «Звартноц». назначен Артур Манукян.