HushHush ընկերությունը, որը զբաղվում է թանկարժեք սուպերքարերի վերավաճառքով, փնտրում է սկաութների թիմ, որը պատրաստ է տեղափոխվել Դուբայ եւ զբաղվել լքված ավտոմեքենաների որոնմամբ: Խոստանում են վճարել տարեկան 37 հազար դոլար եւ մարել տրանսպորտային ծախսերը, հաղորդում է Motor-ը:
Արաբական Միացյալ Էմիրություններում լյուքս դասի ավտոմեքենաների քանակը չափազանց մեծ է մեկ քառակուսի մետր տարածքոի կտրվածքով: Սակայն միեւնույն ժամանակ երկրում շատ են լքված ավտոմեքենաները, որոնց նախկին սեփականատերերն արագորեն հեռացել են երկրից սնանկ ճանաչվելու կամ հսկայական պարտքերի պատճառով: Հենց այդ ավտոմեքենաները պետք է փնտրեն HushHush-ի ապագա աշխատակիցները եւ ձեռքբերեն նախքան իշխանությունների առգրավումը:
Հաջողված թեկնածուին խոստանում են վճարել տարեկան 37 հազար դոլար, տրամադրել օրապահիկ, որի չափը չի հաղորդվում, ինչպես նաեւ մարել տրանսպորտային ծախսերը: Դեռ ավելին, սկաութը կստանա յուրաքանչյուր հայտնաբերած մեքենայի վաճառքից հավելյալ տոկոս:

Компания HushHush, которая занимается перепродажей дорогих суперкаров, ищет в команду скаута, который готов переехать в Дубай и заняться поиском брошенных автомобилей. Платить обещают более 37 тысяч долларов в год плюс выплачивать комиссионные и покрывать транспортные расходы, передает Motor.
В Объединенных Арабских Эмиратах огромная концентрация люксовых автомобилей на квадратный метр. Но в то же время в стране очень много брошенных автомобилей, бывшие владельцы которых спешно покинули страну из-за банкротства или огромных долгов. Именно эти автомобили и предстоит разыскивать будущему сотруднику HushHush и выкупать их до того, как их конфискуют власти.
Успешному кандидату обещают платить 37 тысяч долларов в год, выплачивать суточные, размер которых не сообщается, а также покрывать транспортные расходы. Вдобавок скаут будет получать процент с перепродажи каждого найденного автомобиля.