Թիմուր Յունուսովը`հայտնի ռեփեր Տիմատին, գրանցել է «#Դավադոսվիդանյա» ապրանքանիշը` փողոցային ոճի երիտասարդական հագուստի համար:
«#Դավայդոսվիդանյա» ապրանքնանիշի հագուստը կունենա միջին գնային ցուցանիչ` մեկ ապրանքի համար նախատեսելով 2-3 հազար ռուբլի: Հագուստից բացի բրենդը գրանցվել է նաեւ կոշիկների, գլխարկների, ճամպրուկների, անձեւանոցների, ձեռնափայտերի, ժամացույցների, ոսկերչական զարդերի եւ բիժուտերիայի, մտրակների, ձիերի հանդերձանքի համար, հայտնում է «Իզվեստիա»-ն` վկայակոչելով Տիմատիի տնօրեն Պավել Կուրյանովի խոսքը:
«#Դավայդոսվիդանյա» բառակապակցությունը Ռունետում նշանավոր է դարձել ադրբեջանցի եղբայրների` Ինտագիմ եւ Էխտիմար Ռուստամովների մեյխանայի շնորհիվ, ովքեր 2011թ-ի նոյեմբերին հարսանիքի ժամանակ «կարդացել» են այն:
Մեյխանայի տեսագրության հեղինակը`լրագրող Գիլալ Մամեդովը, հետագայում ձերբակալվել է հերոյին պահելու կասկածանքով: Որոշ ժամանակ անց Տիմատին նույն «#Դավայդոսվիդանյա» կրկներգով նկարահանել է նմանակող տեսահոլովակ` Ֆիլիպ Կիրկորովի հետ վեճից հետո:

Тимур Юнусов, известный как рэпер Тимати, зарегистрировал товарный знак «#Давайдосвиданья» для молодежной одежды в уличном стиле.
Одежда под брендом «#Давайдосвиданья» будет выпускаться в среднем ценовом сегменте — 2–3 тысячи рублей за вещь. Кроме одежды, бренд зарегистрирован для обуви, головных уборов, чемоданов, зонтов, тростей, часов, ювелирных украшений и бижутерии, хлыстов, кнутов и конских сбруй, сообщает «Известия» со ссылкой на слова директора Тимати Павла Курьянова.
Фраза «Давай, до свидания!» стала популярной в рунете благодаря мейхане братьев из Азербайджана Интагима и Эхтимара Рустамовых, которые «прочитали» ее в ноябре 2011 года на свадьбе. Видеоролик с мейханой заснял журналист Гилал Мамедов, которого позднее арестовали за хранение героина. Через некоторое время Тимати снял пародийный клип с тем же припевом «Давай, до свидания!» после ссоры с певцом Филиппом Киркоровым.