Ճապոնիայում 32-ամյա տղամարդը  երեք մետր բարձրության կամրջից ընկել է ու խեղդվել անմիջապես այն բանից հետո, երբ իր ընկերուհուն ամուսնության առաջարկություն է արել, որին նա համաձայնել է։ Առկա տեղեկություններով, փեսացուն այդ պահին ոգելիցի ազդեցության տակ է եղել։
Միջադեպը տեղի է ունեցել սեպտեմբերի 4-ի գիշերը Իրաբու կամրջի վրա, որը միացնում է երկու կղզիները Օկինավա պրեֆեկտուրայում, հայտնում է ճապոնական Huffington Post-ը։
Երբ ընկերուհին համաձայնել է ամուսնանալ տղամարդու հետ, վերջինն ուրախությունից ցատկել է կամրջի ցանկապատի վրայով, սակայն չի կարողացել պահպանել հավասարակշռությունն ու գլորվել է ցած։
Տղամարդու մարմինը միայն առավոտյան են գտել։
Տեղի ոստիկանությունն իր ռեպորտաժում վերստեղծել է տեղի ունեցածի անիմացիոն տարբերակը, հայտնում է Vesti-ն։

В Японии 32-летний мужчина упал с тридцатиметрового моста и утонул сразу после того, как сделал на этом месте своей девушке предложение руки и сердца, которое она приняла. По имеющейся информации, незадачливый жених в момент происшествия был нетрезв.
Инцидент произошел в районе полуночи в ночь на 4 сентября на мосту Ирабу, соединяющем два острова в префектуре Окинава, сообщает японское издание Huffington Post.
Предложение было сделано мужчиной на высшей точке моста, куда пара приехала на автомобиле. После того, как подруга ответила согласием, японец от радости перелез через перила, однако не удержался и сорвался вниз.
Девушка немедленно позвонила в полицию, однако тело мужчины нашли только утром. Несмотря на то, что несостоявшаяся невеста была единственным свидетелем происшествия, и о случившемся известно только с ее слов, полиция пока не видит в инциденте злого умысла.