Boeing 767-300 օդանավը՝ 227 ուղեւորներով, չի կարողացել ժամանակին Սոչիից Մոսկվա թռնել օդանավի առջեւի ապակու վրայի ճաքի պատճառով: Չվերթը 10 ժամով հետաձգել են, հայտնում է «ՌԲԿ»-ն:
Օդանավը պատկանում է «ՎԻՄ Ավիա» ընկերությանը: Օդանավով չվերթի համար 227 ուղեւոր էր գրանցված, նրանք պետք է Մոսկվա թռնեին հունիսի 24-ին ժամը 23:10-ին: Գործակալությանը հայտնել են Հետաձգված չվերթի ուղեւորներին տրամադրվել են հյուրանոցային համարներ:
Միաժամանակ չվերթի ուղեւորներից մեկը Life պարբերականին հայտնել է, որ իրենց հյուրանոցային սենյակ չեն տրամադրել, ասելով որ ազատ տեղեր չկան: Օդանավակայանում պարբերականի աղբյուրը հայտնել է, որ հայտնի չէ թե ինչ պատճառով է ճաքել ապակին:
Սնանկության գործի շրջանակներում հետախուզվող նախկին պաշտոնյան ԱՄՆ-ում տուն է գնել և բիզնես է անում. «Հետք»
Դատարանը սնանկության գործի շրջանակներում հետախուզում է հայտարարել նրա և նրա ունեցվածքի նկատմամբ, ու մինչ Հարկադիր կատարումն ապահովող…

Boeing 767 — 300 в 227 пассжирами на борту не смог вовремя вылететь из Сочи в Москву из-за трещины на лобовом стекле лайнера. Рейс отложили на 10 часов, причины ЧП пока неизвсетны, передает РБК.
В Международном аэропорту Сочи задержан рейс в Москву из-за трещины на лобовом стекле лайнера. Об этом агентству городских новостей «Москва» сообщили в пресс-службе аэропорта.
Лайнер принадлежит авиакомпании «ВИМ-Авиа», утверждает агентство. На борт зарегистрировалось 227 человек, они должны были вылететь в столицу 24 июня в 23:10. Собеседник агентства отметил, что пассажирам отложенного рейса предоставлена гостиница.
В то же время пассажир рейса рассказал изданию Life, что им не предоставили гостиницу, поскольку заявили, что в ней нет свободных мест. Источник аэропорта уточнил, что причина, по которой треснуло стекло, неизвестна и добавил, что решается вопрос о размещении пассажиров в гостинице.