Արցախի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանը նոյեմբերի 4-ին այցելել է Հադրութի շրջան եւ անցկացրել աշխատանքային խորհրդակցություն շրջվարչակազմի պատասխանատուների եւ համայնքների ղեկավարների մասնակցությամբ։
Արցախի նախագահի մամուլի գրասենյակից NEWS.am-ին հայտնում են, որ քննարկվել են շրջանի սոցիալ-տնտեսական իրավիճակին եւ մի շարք ծրագրերի իրականացման ընթացքին վերաբերող հարցեր։
Երկրի ղեկավարը կարեւորել է աշխատանքների համակարգման բարձր մակարդակի պահպանումը եւ համապատասխան հանձնարարականներ տվել դրանց պատշաճ իրականացման ուղղությամբ։

Президент Республики Арцах Бако Саакян посетил Гадрутский район и провел там рабочее совещание с участием ответственных работников райадминистрации и руководителей общин.
Как сообщили Новости Армении – NEWS.am в пресс-службе главы арцахского государства, были обсуждены вопросы, касающиеся социально-экономической ситуации в районе и хода осуществления ряда программ.
Глава государства отметил важность сохранения высокого уровня координации работ и дал соответствующие поручения по их надлежащему выполнению.