Արցախի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանը նոյեմբերի 4-ին այցելել է Հադրութի շրջան եւ անցկացրել աշխատանքային խորհրդակցություն շրջվարչակազմի պատասխանատուների եւ համայնքների ղեկավարների մասնակցությամբ։
Արցախի նախագահի մամուլի գրասենյակից NEWS.am-ին հայտնում են, որ քննարկվել են շրջանի սոցիալ-տնտեսական իրավիճակին եւ մի շարք ծրագրերի իրականացման ընթացքին վերաբերող հարցեր։
Երկրի ղեկավարը կարեւորել է աշխատանքների համակարգման բարձր մակարդակի պահպանումը եւ համապատասխան հանձնարարականներ տվել դրանց պատշաճ իրականացման ուղղությամբ։

STEPANAKERT. – President of the Nagorno-Karabakh Republic Bako Sahakyan visited the Hadrout region and convened there a working consultation with the representatives of the regional administration and community heads.
Issues related to socioeconomic condition of the region and implementation of a number of projects were on the agenda, Karabakh president’s press office said in a statement.
The Head of the State highlighted the maintenance of high level of work coordination and gave relevant instructions for proper implementation of the afore-mentioned projects.