«ԱրմենՏել»  ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) եւ էքտրեմալ սպորտի «Ադրենալին» ասոցիացիան հայտարարում են «Beeline Extreme Fest 2012» էքստրեմալ սպորտի գարնանային փառատոնի անցկացման մասին:
Միջոցառումը տեղի կունենա մարտի 25-ին Իջեւան քաղաքում` Վասիլյան եւ Մելիքբեկյան փողոցներում, ինչպես նաեւ «Մայր Հայաստան» արձանին հարող տարածքում: Փառատոնի շրջանակում կանցկացվեն էքստրեմալ տարբեր մարզաձեւերի մրցումներ եւ ցուցադրական ելույթներ: Հանդիսատեսին կներկայացվեն Drift, Off-Road 4Х4, Drag-Racing դասերում վարորդների ելույթներ, ինչպես նաեւ մոտո-շոու եւ այլ:
«Էքստրեմալ մարզաձեւերը զարգանում են Հայաստանում, եւ ես շնորհավորում եմ էքստրեմալ սպորտի բոլոր սիրահարներին գարնանային սեզոնի բացման առիթով: Բոլոր նրանք, ովքեր ցանկանում են, կարող են իրենց ընտանիքի հետ միասին  հանգստյան օրն անցկացնել Իջեւանում եւ գնահատել թիմերի վարպետությունը, վայելել ցուցադրական ելույթներն ու շոու-ծրագիրը», - նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Էքատրեմալ սպորտի «Ադրենալին» ասոցիացիայի նախագահ Արտաշես Ստեփանյանը հրավիրեց ավտոսիրահարներին մասնակցել միջոցառմանը եւ ցուցադրել մեքենա վարելու վարպետությունը, նշելով, որ առաջիկա միջոցառումը կդառնա տոն Իջեւանի բնակիչների եւ հյուրերի համար:
Beeline Extreme Fest 2012 փառատոնին կարող են մասնակցել բոլոր ցանկացողներն` ավտոսպորտի  վարպետներն ու սիրահարները: Մրցակիցների գրանցումը կատարվում է մինչեւ մարտի 23-ը` էքատրեմալ սպորտի «Ադրենալին» ասոցիացիայի 010 228085 հեռախոսահամարով:

ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) совместно с ассоциацией экстремального спорта «Адреналин» объявляют о проведении весеннего фестиваля экстремального спорта Beeline Extreme Fest 2012.
Как сообщили Новости Армении – NEWS.am в пресс-службе компании «АрменТел», мероприятие пройдет 25 марта в городе Иджеван, на улицах Василяна, Меликбекяна и на территории, прилегающей к памятнику «Мать Армения». В рамках фестиваля будут проведены соревнования и показательные выступления в различных дисциплинах экстремального спорта. Зрители смогут увидеть выступления водителей в классе Drift, Off-Road 4Х4, Drag-Racing. В программу фестиваля включены также показательное мото-шоу, выступления каскадеров и пр.
«Я поздравляю всех любителей экстремального спорта с открытием весеннего сезона. Экстремальные виды спорта получают все большую популярность в Армении, сочетая зрелищность с техничностью. Приглашаю всех желающих всей семьей провести выходной день на фестивале и по достоинству оценить мастерство экипажей, полюбоваться показательными выступлениями и шоу-программой», - отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
В свою очередь президент ассоциации экстремального спорта Армении Арташес Степанян пригласил автолюбителей, желающих продемонстрировать свои навыки вождения, принять участие в мероприятии и отметил, что предстоящий фестиваль станет праздником для молодежи и жителей Иджевана.
Принять участие в фестивале Beeline Extreme Fest 2012 могут все желающие, как профессионалы, так и любители автоспорта. Регистрация участников открыта до 23 марта 2012 года по телефону ассоциации экстремального спорта «Адреналин» - 010 22 80 85.