Համացանցում հայտնվել է Կրասնոդարի մոտ տեղի ունեցած վթարի տեսագրությունը, որը ինը մարդու կյանք էր խլել, հայտնում է ՌԻԱ Նովոստին։
Տեսանյութում երեւում է , թե ինչպես է մեքենաներից մեկը հանդիպակաց գոտի դուրս գալիս, ինչի հետեւանքով էլ վթար է տեղի ունենում։ Նկարահանումները արվել են այն մեքենայից, որը վթարի մեղավորի ետեւից էր շարժվում։
Ավելի վաղ ոստիկանությունում հայտնել էին, որ «ՎԱԶ-2115» մեքենայի վարորդը կորցրել էր մեքենայի կառավարումն ու բախվել Lada Priora «Ունիվերսալ»-ին։ Վթարի հետեւանքով զոհվել էր ինը մարդ՝ այդ թվում անչափահաս երեխա։

В сети появилось видеозапись ДТП под Краснодаром, унесшего жизни девяти человек, передает РИА Новости.
На записи видно, как одна из машин на затяжном повороте выезжает на встречную полосу, в результате чего происходит авария. Съемка велась из автомобиля, который ехал следом за виновником ДТП.
Ранее в полиции сообщили, что водитель автомобиля ВАЗ-2115 не справился с управлением и допустил столкновение с автомобилем Lada Priora «Универсал». В результате ДТП погибли девять человек, в том числе несовершеннолетний ребенок.