Ավստրալիայում 4-ամյա աղջիկը խրվել մնացել է խաղալիքներով սարքավորման մեջ: Ինչպես նշում է Storyful-ը, Փոփիի մայրը՝ Մելանի Փայքը, տեսագրել է այդ պահը: Փոփիի ավագ քույրերը նրան համոզել են բարձրանալ եւ մտնել սարքավորման մեջ՝ մի քանի արջուկներ վերցնելու համար:
«Սկզբում մենք պարզապես կարծում էինք, որ նրա ձեռքն է խրված, մինչեւ տեսանք, որ նա ամբողջությամբ սարքավորման մեջ է», - ասել է Փայքը: Փոփին կարողացել է դուրս գալ հինգ րոպեի ընթացքում:
Հենց որ Փոփին դուրս եկավ ապարատից, նրան հրամայեցին վերադարձնել իր վերցրած խաղալիքները։ «Նա երկու փափուկ արջուկներ էր վերցրել, որոնք պարտադրեցի վերադարձնել աշխատակիցներին, որպեսզի նրան գողության դաս սովորեցնեի», - ասել է Փայքը:

В Австралии 4-летняя девочка застряла в аппарате с игрушками. Как сообщает Storyful, Мелани Пайк, мать Поппи, засняла на видео момент, когда она обнаружила, что ее дочь оказалась в ловушке внутри машины. Старшие сестры Поппи убедили ее залезть внутрь аппарата, чтобы схватить несколько плюшевых мишек.
«Сначала мы просто думали, что ее рука застряла, пока мы не увидели ее полностью в машине», — сказала Пайк. Поппи смогла выбраться через пять минут после тщательного инструктажа Пайк и ее партнера.
Как только Поппи выбралась из аппарата, ей было приказано вернуть игрушки, которые она прихватила. «Она взяла два плюшевых мишки, которые я заставила ее вернуть персоналу бара, чтобы преподать ей урок воровства», — сказала Пайк.