Ռուսական Պրիկամյեում բռնաբարել են ծնունդով Ադրբեջանից 20 ամյա աղջկան, ով ուզում էր վաճառել իր կուսությունը։
Ինչպես պատմել են քննիչները,  20 ամյա ադրբեջանուհին նամակագրական կապ էր ունեցել Բերյոզնիկիի բնակիչներից մեկի հետ,  ու նրա հետ պայմանավորվել էր, որ 14 հազար դոլարով կվաճառի իր կուսությունը։
29-ամյա երիատասարդը հոգացել էր մինչեւ Բերյոզնիկի աղջկա ճանապարհածախսը, դիմավորել նրան ու բերել նախապես վարձակալած բնակարան։ Այստեղ նրանք պայմանագիր էիր ստորագրել,  որից հետո աղջիկը որոշել էր համոզվել,  որ տղամադը վճարունակ է ու խնդրել էր իրեն ցույց տալ բանկային կտրոնը։ Դրա փոխարեն տղամարդը պայմանագրի վերջին էջը՝ ստորագրություններով ու կնիքով տեղադրել էր մեկ այլ պայմանագրի մեջ, որի համաձայն ադրբեջանուհին էր նրան 5 միլիոն ռուբլի  պարտք,  պատմում են քննիչները։
Հյուրին վերջնականապես վախեցնելու նպատակով Բերյոզնիկիի բնակիչը ասել էր, որ ինքը իրավապահ մարմինների աշխատակից է։ Նա աղջկան պատմել էր,  որ եթե  հրաժարվի վճարել,  ուրեմն ստիպված կլինի մարմնավաճառությամբ զբաղվել։
Ի վերջո աղջիկը ստիպված է եղել տղամադու հետ անցկացնել գիշերը ու ինտիմ ծառայություններից բացի նաեւ կիսամերկ լուսանկարվել, հայտնում է «ԱիՖ» թերթը։
Առավոտյան տղամարդը գնացել է աշխատանքի,  փակելով ադրբեջանուհուն բնակարանում։ Տուժածը սավաններից ճոպան է սարքել,  փորձել է իջնել,  բայց երրորդ հարկից ընկել է։Նրան գտել են պատահական անցորդները ու շտապ օգնություն են կանչել։ Աղջկա մոտ կոնքոսկրի կոտրվածք է ախտորոշվել։

В российском Прикамье изнасиловали 20-летнюю уроженку Азербайджана, желавшую продать свою девственность.
Как рассказали следователи, 20-летняя азербайджанка переписывалась с жителем Березников, и договорились с ним о том, что продаст за $14 тысяч свою девственность.
29-летний молодой человек оплатил ей дорогу в Березники, встретил и привел в снятую заранее квартиру. Здесь они подписали договор, после чего девушка решила удостовериться в платежеспособности мужчины и попросила предоставить ей выписку из банка. Вместо этого, мужчина переставил последнюю страничку договора с подписями и реквизитами в другой документ, согласно которому это азербайджанка должна была ему 5 миллионов рублей, рассказали следователи.
Чтобы окончательно запугать гостью, житель Березников назвался сотрудником правоохранительных органов. Он сказал девушке, что в случае отказа платить ей придется заниматься проституцией в Березниках.
В результате, ночь молодые люди провели вместе. Кроме интимных услуг, девушке пришлось позировать в полуобнаженном виде на камеру, сообщает «АиФ» .
Утром обидчик ушел на работу, закрыв азербайджанку в квартире. Пострадавшая соорудила из простыней канат, попыталась спуститься, но упала с третьего этажа. Ее нашли случайные прохожие и вызвали скорую помощь. У девушки констатировали перелом тазобедренной кости.