«Առողջապահություն եւ Դեղագործություն EXPO-2011» 10-րդ միջազգային մասնագիտացված ցուցահանդեսը տեղի կունենա ապրիլի 1-3-ին, որ կազմակերպիչներն են LOGOS EXPO Center  ցուցահանդեսային ընկերությունը եւ ՀՀ.առողջապահության նախարարությունը:
Ցուցահանդեսը ուղղված է բժշկական կենտրոնների ղեկավարների, գիտաշխատողների, ներդրողների, ձեռնարկատերերի, ինչպես նաեւ բժշկական ապրանքների եւ ծառայությունների շուկայում աշխատող մասնագետների այցելությանը:
Վերջին տարիների ընթացքում նկատելի է ցուցահանդեսային տարածքի 250 տոկոս աճ: Ցուցահանդեսին ներկայացված էին 25 տոկոսից ավել արտասահմանյան ընկերություններ: Այսկերպ, ցուցահանդեսի մասնակիցները եւ այցելուները հնարավորություն են ստանում ծանոթանալ արտասահմանյան ընկերությունների պրոֆեսիոնալ ձերքբերումներին, ինչը նշանակում է հետ  չմնալ բժշկության եւ զարգացման միջազգային տեմպերից:

Десятая международная специализированная выставка «Здравоохранение и фармация EXPO 2011» состоится в Ереване 1-3 апреля, при содействии LOGOS EXPO Center и Министерства здравоохранения Армении.
Целью выставки является представление общественности медицинских товаров и услуг, а также установление новых деловых контактов для представителей медицинской сферы. Выставка является крупнейшей в области здравоохранения, ориентирована на руководителей медицинских учреждений, научных сотрудников, практикующих врачей, а также инвесторов, предпринимателей, специалистов, работающих на рынке медицинских товаров и услуг.
В последние годы выставочная территория увеличилась на 250%. На последней выставке 25% участников были иностранные компании. Таким образом, участники выставки и посетители получают возможность ознакомиться с профессиональными достижениями иностранных компаний и тем самым не отставать от темпов международного развития.