Հարցերից մեկը վերաբերում էր մարզերում և սահմանամերձ գյուղերում դպրոցների և մանկապարտեզների զարգացման մասով կառավարության պլաններին, որին վարչապետը պատասխանեց․․․
Նավը, որում աշխատում են SOS Mediterranee եւ «Բժիշկներ առանց սահմանների» կազմակերպությունների մասնագետները, անցած շաբաթ փրկել է միգրանտների չորս խումբ, որոնք փախել էին Լիբիայի ստրկավաճառներից…
Ներդրումների հնգամյա ծրագրի շրջանակում ավստրալական տիեզերական գործակալությունը կուղղի ռեսուրսներն ամերիկյան գործընկերներին օգնելու համար Project Artemis եւ Lunar Gateway ծրագրերի շրջանակում…
Ինչպես նշում է պարբերականը, MI6 բրիտանական հետախուզական վարչությունը, ամենայն հավանականությամբ, մտահոգված է ամերիկյան Ֆոլրիդա նահանգի նախկին սպայի գործողություններով…

Во время интервью телеканалу Fox News Помпео заявил, что он уверен в том, что президент США Дональд Трамп перейдет к действиям, если эти меры по сдерживанию не увенчаются успехом...
Встреча и старт совместной работы начальника Генштаба ВС Беларуси, первого заместителя министра обороны Беларуси, генерал-майора Олега Белоконева и начальника Генштаба ВС Армении, генерал-лейтенанта Артака Давтяна...
Судно, на котором работают специалисты организаций SOS Mediterranee и «Врачи без границ», на прошлой неделе спасло четыре группы мигрантов, сбежавших из Ливии от работоговцев...