ԱՄՆ Օհայո նահանգի Յանգսթաուն քաղաքում ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփի ելույթի ժամանակ քաշքշուկ է առաջացել, ամերիկյան հեռուստաալիքները միջադեպը ցուցադրել են ուղիղ եթերում, փոխանցում է «ՌԻԱ Նովոստի»-ն:
Կարմիր մարզաշապիկով տղամարդը տրիբունայում նախ պաստառ է բարձրացրել՝ «Թրամփը եւ Փենսը պետք է հեռանան» գրությամբ: Բողոքողի վրա են հարձակվել հանրահավաքի մյուս մասնակիցները, այնուհետեւ նրան թեւերը ոլորելով դուրս են բերել պահապանները: «Գրողը տանի, որտեղի՞ց նա հայտնվեց»,- մեկնաբանել է Թրամփը:
Երկրորդ բողոքողը ծածանել է ԽՍՀՄ դրոշը՝ ակնարկելով «Ռուսաստանի հետ Թրամփի դավադրության» մասին տեղեկությունները, որոնք հերքում են ինչպես Կրեմլում, այնպես էլ Սպիտակ տանը: Բողոքողի ձեռքից դրոշը խլել են, այնուհետեւ նրան նույնպես պահապաններն են դուրս բերել:
«Բայց նա երիտասարդ է: Նա պետք է մայրիկի մոտ գնա, սակայն նա խնդիրներ կունենա: Գրազ եմ գալիս, որ նրա մայրիկը մեր օգտին է քվեարկել»,- մեկնաբանել է Թրամփը:

A brawl took place during US President Donald Trump’s speech at a rally in Youngstown, Ohio. The incident was broadcast live on American TV channels, RIA Novosti reported.
At first the man in a red t-shirt standing on the platform waved a poster: "Trump and Pence must leave.” The protester was attacked by other participants of the rally, then the guards twisted up his arms and removed him from there.
The second protester waved the flag of Soviet Union, hinting at rumors about "Trump's conspiracy with Russia" which were disproved tribune both in Kremlin, and in the White House. The flag was quickly snatched out from hands of the protester, then he was also brought out by protection.