Beeline-ը հայտարարում է երկու նոր ծառայությունների փաթեթների գործարկման մասին, որոնք հասանելի են Հայաստանի մարզերի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բնակիչների համար։ Առաջարկները ներառում են կապի ծառայություններ եւ այդ ծառայություններից հարմարավետ օգտվելու համար սարքեր՝ այն է սմարթֆոն, 4G մոդեմ, ինտերնետի մեծ ծավալ, SMS, BeeTV բջջային հեռուստատեսություն եւ նվեր՝ երկու SIM քարտ։
Մասնավորապես «Մարզային 5500» համալիր առաջարկը ներառում է Xiaomi Redmi 5A սմարթֆոն, 4G  մոդեմ եւ ամսական 70 ԳԲ բջջային ինտերնետ։ Սմարթֆոնի դիմաց վճարը կազմում է 10 000 դրամ։ «Մարզային 3500»-ը ներառում է նմանատիպ կապի ծառայությունների փաթեթ եւ համարներ, ամսական գերարագ ինտերնետի ծավալը կազմում է 50 ԳԲ, իսկ սարքերից բաժանորդին տրամադրվում է 4G  մոդեմ։
«Մարզային 5500» եւ «Մարզային 3500» փաթեթների ամսական բաժանորդավճարը կազմում է համապատասխանաբար 5500 եւ 3500 դրամ։ Բջջային ինտերնետի չօգտագործված ծավալը փոխանցվում է հաջորդ ամսվան։ Ծառայությունների փաթեթները հասանելի են 24 եւ 18 ամսվա բաժանորդագրությամբ։
«Beeline-ը շարունակում է աշխատել այն ուղղությամբ, որ հաճախորդների համար մեր ծառայություններն լինեն առավել պարզ եւ հարմար, հատկապես այն վայրերում, որտեղ ֆիքսված ինտերնետի հասանելիությունը սահմանափակ է։ Հայաստանի այդ մարզերի բնակիչներին կօգնի  այս նոր բացառիկ առաջարկը, որին միանալով կարելի է ստանալ բջջային ծառայությունների ամբողջական փաթեթ։ Հատուկ ուզում եմ նշել ինտերնետի մեծ ծավալը եւ փաթեթում ներառված մի քանի համարները, ինչի շնորհիվ առաջարկը դառնում է շատ գրավիչ ողջ ընտանիքի համար», - նշեց Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Առաջարկի շրջանակում բոլոր ծառայությունների համար կարելի է վճարել հիմնական բջջային համարից։ Մանրամասն տեղեկություններ կարելի է գտնել ընկերության կայքում՝ կորպորատիվ բաժանորդների համար բաժնում՝  www.beeline.am։

Beeline объявляет о запуске двух пакетов услуг, которые доступны физическим лицам, жителям регионов Армении. Предложения включают услуги связи и девайсы для их комфортного использования: смартфон, 4G модем, большой объем интернета, SMS, мобильное телевидение BeeTV и 2 SIM-карты в подарок.
Как сообщает пресс-служба компании, в частности, комплексное предложение «Региональный 5500» включает смартфон Xiaomi Redmi 5A, 4G модем и 70ГБ мобильного интернета ежемесячно. Плата за смартфон составит 10000 драмов. «Региональный 3500» включает аналогичный пакет услуг связи и номеров, ежемесячный объем мобильного интернета составляет 50 ГБ, а из девайсов абоненту предоставляется только 4G модем.
Ежемесячная абонентская плата за пакеты услуг «Региональный 5500» и «Региональный 3500» составляет 5500 и 3500 драмов соответственно. Неиспользованный объем мобильного интернета переносится на следующий месяц, а пакеты услуг доступны при подписке на 24 и 18 месяцев.
«Beeline продолжает работать над тем, чтобы нашим клиентам было максимально просто и удобно пользоваться нашими услугами, в особенности в тех местах, где ограничен доступ к высокоскоростному фиксированному интернету. В этом жителям регионов Армении поможет новое уникальное предложение, подключившись к которому, они получат весь пакет мобильных услуг. Отдельно отмечу большой объем интернета и несколько номеров в пакете, что делает предложение очень привлекательными для всей семьи», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Все услуги в рамках предложений можно оплатить с основного мобильного номера. Подробную информацию можно найти на сайте www.beeline.am, связавшись с операторами через официальную страницу на Facebook или позвонив по бесплатному номеру 0611.