Լեհ ագարակատիրոջը խժռել են սեփական խոզերը։ Ինչպես տեղեկացնում է Gazeta Wrocławska-ն, 70-ամյա ագարակատիրոջը վերջին անգամ տեսել են դեկտեմբերի 31-ին Լյուբինի իր ագարակում։
Ոստիկանությունը հակված է այն վարկածին, որ նրան կերել են սեփական խոզերն այն բանից հետո, երբ ագարակում հայտնաբերվել են կրծոտված ոսկորներ։
Տղամարդու մահվան պատճառն անհայտ է, բայց ոստիկանները կասկածում են, որ նա սրտի նոպա է ունեցել կամ անհաջող վայր է ընկել։
Gazeta Wrocławska-ի տվյալներով՝ մարմինը գրեթե լիովին կերվել է, մնացել են միայն մի քանի ոսկորներ եւ գանգի կտորներ։

Польского фермера сожрали собственные свиньи. Как сообщает Gazeta Wrocławska, 70-летнего фермера в последний раз видели 31 декабря на его ферме в Любине.
Полиция склоняется к версии, что его съели собственные свиньи после того, как на ферме были обнаружены обглоданные кости.
Причина смерти мужчины неизвестна, но полицейские подозревают, что у него был сердечный приступ, либо он неудачно упал.
По данным Gazeta Wrocławska, тело было почти полностью съедено, осталось всего несколько костей и фрагментов черепа.