Չեմ կարող ասել, որ «Ժառանգություն» կուսակցությունը ձեռքբերումներ է ունեցել անցնող 2014 թվականին: Այս մասին, այսօր՝ դեկտեմբերի 29-ին, մամուլի ասուլիսի ժամանակ նշել է «Ժառանգություն» խմբակցության պատգամավոր Զարուհի Փոստանջյանը՝ անդրադառնալով 2014 թվականի ձեռքբերումներին ու բացթողումներից:
Նրա խոսքով՝ եթե կուսակցությունը ձեռքբերումներ ունենար, ապա Հայաստանի քաղաքացիները կապրեին ավելի բարեկեցիկ պայմաններում: «Բացթողումներ ու հետընթաց է եղել ամենուր: Կարող է մենք չունենք լծակներ, որպեսզի իրական ազդեցություն ունենանք, այդուհանդերձ, ես կարծում եմ, որ «Ժառանգություն» խմբակցությունը իր հնարավորությունների շրջանակներում աշխատել է, բայց չի հասել հաջողությունների»,-ընդգծել է Զարուհի Փոստանջյանը:
Գագիկ Ծառուկյանի հանձնարարականով այսօր հրավիրվել է կուսակցության քաղաքական խորհրդի արտահերթ հրատապ նիստ.Իվետա Տոնոյան
Այսօր ժամը 22:30-ին հրավիրվել է «Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության քաղաքական խորհրդի արտահերթ հրատապ նիստ…
Տեղի է ունցել ՀՅԴ-ԱԺՄ հանդիպումը
Կողմերը համակարծիք են եղել, որ միասնական օրակարգի ձեւավորումն ուղղված է լինելու ապագայի քաղաքականության մշակմանը եւ այլընտրանքային օրակարգ առաջարկելուն...
Արթուր Բաղդասարյանի կուսակցությունը պառակտվում է. հիմնադիր 5 ուժ որոշել է առանձնանալ
«Հայկական վերածնունդ» կուսակցության հիմնադիր 8 կուսակցություններից 5-ը որոշում են կայացրել առանձնանալ...
Մեկ-մեկ էլ թող ծեծեն, ի՞նչ է պատահել. «Ծառուկյան» դաշինքի պատգամավորը դեմ է «Ընտանեկան բռնության կանխարգելման» օրենքին
Եթե խանգարվում է դա, դառնում ենք միասեռական, ու էդ եվրոպական արքուբարքը գալիս է էստեղ….
«Երկիր Ծիրանին» լքած ավագանու անդամները չեն բացառում համագործակցությունը նաեւ ՀՀԿ-ի հետ
Աշխատանքը դեռ առջեւում է, էժանագին շոուներին մասնակցելը մերը չէ…
Րաֆֆի Հովհաննիսյան․ՕՐՕ դաշինքի ուժերը կորոշեն՝ միասին հանդես գալ, թե առանձին
Ես շատ կցանկանայի, որ Գագիկ Ծառուկյանը չլքեր Ազատության հրապարակը մի քանի տարի առաջ, երբ կար հնարավորություն փոխել իրավիճակը, բայց դա նրա որոշումն էր․․․

Не могу сказать, что у партии «Наследие» были достижения в уходящем году. Об этом на пресс-конференции 29 декабря заявила депутат Национального Собрания Армении от партии «Наследие» Заруи  Постанджян, коснувшись вопроса о достижениях и упущениях в 2014 году.
По ее словам, если бы у партии были достижения, то граждане Армении жили бы в более благополучных условиях. «Упущения и регресс имели место везде. Может быть, у нас нет рычагов, чтобы оказать реальное влияние, тем не менее, я думаю, что парламентская фракция партии «Наследие» в рамках своих возможностей работала, но не достигла успехов», - сказала Заруи  Постанджян.
По поручению Гагика Царукяна в 22:30 созвано внеочередное заседание политсовета партии «Процветающая Армения»
Напомним, что 27 сентября ВС Азербайджана, грубейшим образом нарушив…
Партия «Армянское возрождение» раскололась
Партии «Единые армяне», «Наш дом Армения», «Армянское отечество», «Либерал демократическая» и «Защита народных ценностей»…
Раффи Ованнисян: Силы, входящие в блок «Оганян-Раффи-Осканян» решат - будут ли они выступать вместе
Приблизительно в конце июня партия «Наследие» проведет съезд...
Зурабян: Армянский национальный конгресс на сегодня самая состоявшаяся оппозиционная политическая сила
У Армянского национального конгресса самые сильные стартовые позиции. Но мы не должны думать, что это гарантия успеха…
Армянский национальный конгресс: Выборы в органы местного самоуправления в Гюмри и Ванадзоре не вызвали резонанса
Народ не воспринимает выборы в органы местного самоуправления в качестве возможности для смены власти…
Правящая Республиканская партия Армении не составит предвыборный альянс ни с одной политической силой