Գրեթե անծանոթ մարդու համար իր երիկամը զոհաբերած կինը փոխպատվաստման հաջող վիրահատությունից երեք տարի անց ամուսնացել է նրա հետ։
Հարսանյաց արարողությունը կայացել է հոկտեմբերի 12-ին գրում է lenta.ru-ն՝ վկայակոչելով Associated Press-ը։
Հարսանիքը կայացել է Danville Conservation Club-ում, որտեղ նրանք ծանոթացել են։ Փեսացուի մորաքույրը պսակադրությունից առաջ իր ճառում ներկայացրել է զույգի սիրո պատմությունը։
2009թ.Չելսի Քլերն ընդհանուր ծանոթներից իմացել էր, որ Կայլ  Ֆլորիխին երիկամի փոխպատվաստում է հարկավոր եւ ընտանիքը դոնոր չի գտնում։ Չելսին ցանկություն էր հայտնել հանդիպելու Կայլի հետ, ինչից հետո հայտարարել էր, որ պատրաստ է տալ նրան իր երիկամը։
The Indianapolis Star-ի տվյալով՝ Չելսին հավանաբար այդպես էր վարվել, քանի որ իր հայրը ժամանակին ողնուղեղի դոնորի կարիք էր ունեցել եւ այդպես էլ չէր գտել։
Բուժզննումը ցույց է տվել, որ Չելսիի երիկամը միանգամայն համապատասխան է Կայլին։ Փոխպատվաստման մասին վերջնական որոշում է կայացվել։ Վիրահատությունն արվել է 2010թ., եւ երիտասարդները ապաքինումից հետո սկսել են հանդիպել։ Նորապսակները երկու երեխա ունեն. Չելսիի առաջին ամուսնությունից ծնված վեցամյա դուստրը եւ 2012թ. նոյեմբերին ծնված որդին։

Пожертвовавшая собственную почку едва знакомому человеку женщина вышла за него замуж спустя три года после успешной операции по пересадке.
Свадебная церемония состоялась 12 октября, пишет «Лента.ру», ссылаясь на Associated Press.
Свадьба прошла в Danville Conservation Club, где они и познакомились. Речь, в которой рассказывалась история любви пары, перед бракосочетанием произнесла тетя жениха.
В 2009 году Челси Клэр узнала от общих знакомых о том, что Кайлу Фролиху требуется пересадка почки, и его семья никак не может найти донора. Она захотела с ним встретиться, а после встречи заявила, что готова отдать ему свою почку. Согласно данным издания The Indianapolis Star, Челси, предположительно, поступила так потому, что ее отец в свое время нуждался в доноре костного мозга, однако так и не нашел его.
Через некоторое время она прошла обследование. Оно показало, что ее почка идеально подходит Кайлу. Окончательное решение о пересадке было принято. Операция прошла в 2010 году, и молодые люди начали встречаться после выздоровления. У молодоженов двое детей – 6-летняя дочь от первого брака Челси и сын, родившийся в ноябре 2012 года.