ԱՄՆ դոլարի փոխարժեքն այսօր՝ հոկտեմբերի 26-ին, կազմել է 476.94 դրամ՝ նախորդ օրվա համեմատ նվազել է 0.01 դրամով: Այդ մասին տեղեկանում ենք Կենտրոնական բանկի պաշտոնական կայքից։
Եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 554.01 դրամ (նվազել է 0.49 դրամով), բրիտանական ֆունտի փոխարժեքը կազմել է 657.89 դրամ (աճել է 1.94 դրամով), իսկ ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 6.88 դրամ (աճել է 0.08 դրամով):
Թանկարժեք մետաղների համար բանկի կողմից սահմանվել են հետևյալ գները. Արծաթ՝  373.77 դրամ, ոսկի՝ 27,681.66 դրամ, պլատին՝ 16,039.34 դրամ:
Երեխա ունեցող ընտանիքների բնակապահովման աջակցության ծրագրերի համար հատկացվեց եւս 6,5 մլն դրամ՝ 880 շահառուի համար

YEREVAN. – The American dollar’s (USD) exchange rate against the Armenian dram (AMD) comprised AMD 476.94/$1 in Armenia on Tuesday; this is down by 0.01 from Monday, according to the official website of the Central Bank of Armenia.
The exchange rate for one euro was AMD 554.01 (down by AMD 0.49), that of one UK pound totaled AMD 657.89 (up by AMD 1.94), and the rate of one Russian ruble made up AMD 6.88 (up by AMD 0.08) in the country.
In addition, one gram of silver, gold and platinum amounted to AMD 373.77, AMD 27,681.66 and AMD 16,039.34, respectively.