ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր՝ նոյեմբերի 3-ին,  մասնակցել է ՀՀԿ Կենտրոն տարածքային սկզբնական կազմակերպության հաշվետու ժողովին: Այս մասին NEWS.am-ը տեղեկանում է ՀՀԿ կենտրոնական գրասենյակից։
Ժողովի օրակարգում եղել է կազմակերպության ղեկավարի հաշվետվությունը, կազմակերպության նախագահի և տեղակալների ընտրությունը, ինչպես նաև ՀՀԿ 16-րդ համագումարի պատվիրակների ընտրության հարցը: Ժողովը քվեարկության արդյունքում Սերժ Սարգսյանին ընտրել է համագումարի պատվիրակ:
Սերժ Սարգսյանը շնորհակալություն է հայտնել վստահության համար և պատասխանել ժողովի մասնակիցներին հետաքրքրող հարցերին:

YEREVAN. - President of Armenia Serzh Sargsyan on Thursday attended the meeting of the Central Territorial Initial Organization of the ruling Republican Party of Armenia (RPA), the RPA headquarters informs Armenian News – NEWS.am.
The agenda of the meeting included the report of the organization’s head, election of the organization’s president and deputies, as well as the issue on the election of the delegates of the 16th RPA congress. As a result of the voting, Serzh Sargsyan was elected the congress delegate.
Sargsyan thanked for the confidence and responded to the questions of interest to the meeting participants.