Նախկինում իրենց 10-ամյա դստեր սպանության մեջ մեղադրվող ամուսնու եւ կնոջ առերեսումները վկայում են այն մասին, որ տղամարդը կտտանքների է ենթարկել իր կնոջը եւ որդեգրուհուն՝ հայտնում է Associated Press-ը։
Մեն նահանգից Շերոն եւ Ջուլիո Կարիլոները մեղադրվում են դեռահաս Մարիսա Քենեդու սպանության մեջ։ Սա մեկ տարի առաջ կատարված ցնցող սպանություն է, որ խթանել է եևրեխաների պաշտպանության բարեփոխումների առաջընթացը։
Միաժամանակ, դատական փաստաթղթերի համաձայն, Շերոն Կարիլոն ճանաչվել է զոհ, այլ ոչ թե այդ սարսափելի սպանության հանցակից։
Գործի մեջ ներառված են բջջային հեռախոսով արված լուսանկարներ, որոնց վրա պատկերված են ծնկի եկած մերկ մայրն ու աղջիկը։ Նշվում է, որ տղամարդը բռնաբարել է իր կնոջն ու որդեգրած դստերը։
Իր հերթին Ջուլիո Կարիլոյի փաստաբանը հայտարարել է, թե իր պաշտպանյալի կինը փորձում է խուսափել պատժից։
Նախկինում քննիչները հայտարարել էին, որ Կարիլո ամուսինները պարբերաբար ծեծել են իրենց դստերը։ Այնուամենայնիվ, ծնողները հայտարարում են, որ իրենք անմեղ են։

A motion for separate trials for a husband and wife in the death of a 10-year-old contends the husband tortured both his wife and stepdaughter, AP reported.
Sharon and Julio Carrillo are accused of killing young Marissa Kennedy in Stockton Springs. This brutal murder, committed a year ago, led to the advancement of child protection reforms.
According to court documents published the day before, Sharon Carrillo is recognized as a victim, not an accomplice of this monstrous crime.
The document includes pictures taken with a mobile phone captured a naked mother and daughter kneeling. According to the document, the man raped his wife and stepdaughter.