Արցախի հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանը, նոյեմբերի 20-ին, հանդիպում է ունեցել Լոս Անջելեսի քաղաքային խորհրդի անդամներ Փոլ Քրեքորյանի եւ Դենիս Զայնի հետ:
ԼՂՀ նախագահի մամուլի գրասենյակից NEWS.am-ին հայտնում են, որ հանդիպման ընթացքում քննարկվել են երկկողմ հարաբերություններին եւ մի շարք կոնկրետ ծրագրերի իրականացմանը վերաբերող հարցեր:
Հանդիպմանը մասնակցել ենԱրցախի հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչության պետ Դավիթ Բաբայանը,  ԱՄՆ-ում եւ Կանադայում ԼՂՀ մշտական ներկայացուցիչ Ռոբերտ Ավետիսյանը:

Президент Нагорно-карабахской республики Бако Саакян 20 ноября в США встретился с членами городского совета Лос-Анджелеса Полом Крекоряном и Денисом Зайном.
Как сообщили Новости Армении – NEWS.am в главном информационном управлении аппарата президента НКР, на встрече были обсуждены вопросы, касающиеся двусторонних отношений и осуществления ряда конкретных программ.
Во встрече приняли участие начальник Главного информационного управления Аппарата Президента НКР Давид Бабаян, постоянный представитель НКР в США и Канаде Роберт Аветисян.