Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանն ընդունել է «Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան» հիմնադրամի ռեկտոր Արմեն Մուրադյանին:
Երկարամյա բարեխիղճ և արդյունավետ գործունեության համար «Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան» հիմնադրամի ռեկտոր, բժշկական գիտությունների դոկտոր, պրոֆեսոր Արմեն Մուրադյանը պարգևատրվել է Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի հուշամեդալով:
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավարը ԵՊԲՀ ռեկտորին է հանձնել ՀՀ վարչապետի հուշամեդալը և շնորհավորել նրան ծննդյան 50-ամյակի առիթով:

Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян принял ректора фонда «Ереванский государственный медицинский университет имени Мхитара Гераци» Армена Мурадяна. Об этом сообщает пресс-служба правительства.
За многолетнюю добросовестную и эффективную деятельность ректор фонда «Ереванский государственный медицинский университет имени Мхитара Гераци», доктор медицинских наук, профессор Армен Мурадян награжден Памятной медалью премьер-министра Республики Армения.
Руководитель аппарата премьер-министра вручил ректору ЕГМУ Памятную медаль премьер-министра Республики Армения и поздравил его с 50-летием.