Մոտ 30 մարդ, այդ թվում երկու երեխաներ, տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ են ստացել ամերիկյան Օհայո նահանգի հյուսիս-արեւմուտքում տեղի ուենցած վթարի հետեւանքով: Այդ մասին հայտնում է Fox News-ը` վկայակոչելով ճանապարհային ոստիկանությանը:
Մարդատար մեքենան եւ առեւտրային ավտոբուսը բախվել են մայրուղու վրա, վթարի մանրամասները ճշտվում են: Նախնական տեղեկություններով, ավտոբուսը բախվել է իր առջեւից ընթացող մեքենային:
Բոլոր տուժածներին տեղափոխել են հիվանդանոցներ, ըստ բժիշկների նրանց ստացած վնասվածքները կյանքին չեն սպառնում:

Около 30 человек, двое из которых дети, получили травмы разной степени тяжести в ДТП, произошедшем на северо-западе американского штата Огайо. Об этом сообщает телеканал Fox News, со ссылкой на заявление дорожной полиции.
Легковой автомобиль и коммерческий автобус столкнулись на шоссе; подробности ДТП выясняются. По предварительной информации, автобус врезался в легковой автомобиль, двигавшийся перед ним.
Все получившие травмы госпитализированы. Как заявляют медики, полученные пострадавшими травмы не представляют угрозы для жизни.