Չինական Անխոյ գավառի բնակիչը, որը 14 օր շարունակ World of Warcraft խաղալուց հետո ուշագնաց է եղել, դեպքի վայր ժամանած բժիշկներին խնդրել է իրեն հանգիստ թողնել:
Ինտերնետ-սրճարանում 2 շաբաթ անցկացնելու ընթացքում Սյամոու ազգանունով 21-ամյա երիտասարդը գրեթե չի հեռացել համակարգչից, միայն երբեմն դուրս է եկել՝ ծխելու: AnhuiNews-ի հաղորդմամբ, երիտասարդը հազվադեպ է սնվել եւ հրաժարվել է ցնցուղ ընդունել:
Խաղասրահի աշխատակցուհու խոսքով, մայիսի 3-ին Սյամոուն գնալ խանութ՝ ուտելիք գնելու: «Նա չէր կարողանում ինքնուրույն ոտքի վրա մնալ, ես նրան օգնեցի: Նրանից սարսափելի հոտ էր փչում»,- պատմել է կինը:
Ըստ Lenta-ի, սրճարանից դուրս գալով՝ երիտասարդն ուշագնաց է եղել: «Ինձ հանգիստ թողեք եւ միացրեք համակարգիչը»,- ժամանած բժիշկներին հայտարարել է Սյամոուն:

Житель китайской провинции Аньхой, который упал в обморок после того, как провел за World of Warcraft 14 суток, попросил приехавших по вызову врачей оставить его в покое.
За две недели, проведенные в интернет-кафе, 21-летний мужчина по фамилии Сямоу практически не вставал из-за компьютера, лишь изредка выходил покурить. AnhuiNews сообщает, что молодой человек редко ел и отказывался принимать душ.
По словам сотрудницы игрового зала, 3 мая Сямоу решил сходить в магазин за продуктами. «Он не мог самостоятельно держаться на ногах, и я ему помогла. От него ужасно воняло», - рассказала женщина, передает Lenta.
Выйдя из интернет-кафе, геймер упал в обморок. Приехавшие на место происшествия медики попытались оказать ему помощь, однако мужчина попросил их этого не делать. «Оставьте меня в покое и включите мне компьютер, чтобы я мог продолжить пользоваться интернетом», - заявил Сямоу.