Աշխարհի ամենասեքսուալ բանակ է ճանաչվել Ռումինիայի բանակը. Համաձայն The Sun-ի հարցման, առավելագույն ձայներ ստացել են ռումինական բանակում ծառայող աղջիկները: Չնայած մշտական սեքս-սկանդալներին` Իսրայելի բանակը զբաղեցնում է 6-րդ հորիզոնականը:
Պարբերականը գրում է, որ ռումինական բանակն ունի գաղտնի զենք` աշխարհի ամենասեքսուալ կին-զինծառայողներին:
Երկրորդ հորիզոնականում «Բռնապետը» ֆիլիմի հորինված «Վադիյյայի հանրապետության» զինված ուժերի գեղեցկուհիներն են, գրում է NEWSru.com-ը:
Ռուսաստանցի գեղեցկուհիները 3-րդ հորիզոնականում են: 4-րդ եւ 5-րդ հորիզոնականներում են լեհաստանցի եւ հույն կանայք: Ցուցակում են նաեւՄեծ Բրիտանիայի, Ֆինլանդիայի, Սերբիայի, Շվեդիայի, ԱՄՆ-ի, Պակիստանի, Ավստրալիայի եւ Չինաստանի կին-զինծառայողները:

Самой сексуальной армией в мире признана армия Румынии – согласно опросу таблоида The Sun наибольшее число голосов было отдано за девушек, которые служат в румынской армии. Армия же Израиля, несмотря на постоянные секс-скандалы, занимает всего лишь 6-е место в общем списке
«Несмотря на отсутствие огневой мощи сильнейших мировых держав, румынская армия имеет секретное оружие - самых сексуальных женщин-военнослужащих», - пишет газета.
На втором месте оказались красотки из вооруженных сил вымышленной «республики Вадийя» из фильма «Диктатор» со скандально известным британским юмористом Сашей Бароном Коэном, пишет NEWSru.com.
Россиянки в «армейском» рейтинге заняли почетное третье место. Четвертое и пятое - разделили польки и гречанки. Далее следуют девушки из армий Израиля, Великобритании, Финляндии, Сербии, Швеции, США, Пакистана, Австралии и Китая. Замыкают рейтинг девушки-военнослужащие из Сент-Люсии, Колумбии, Ливии, Мексики и Индонезии.