Իտալիայի վարչապետ Սիլվիո Բեռլուսկոնիի սեքս-երեւակայության հերթական «զոհը» դիմել է Հռոմի դատախազություն:
Մարմնավաճառուհի, 38-ամյա Մարիա Թերեզա Դե Նիկոլոն, ով հայտնի է որպես «Տերրի», պատմել է, որ նախորդ տարի ինքը եւ իր 2 «գործընկերուհիները» 73-ամյա Բեռլուսկոնիի հետ գտնվել են նույն անկողնում: Հաղորդում է NEWSru Israel-ը:
Դրանից մի քանի ժամ առաջ, Բարի քաղաքի բնակիչ Տերրիին է զանգել բիզնեսմեն Ջանպաոլո Տարանտինին եւ հրավիրել է նրան Բեռլուսկոնիի տանը կայանալիք երեկույթին, գրում է իտալական La Repubblica թերթը:
Տերրիի խոսքով, սկզբում ինքը մտածել է, թե դա կատակ է, սակայն Տարանտինին հրահանգել է սեքսուալ հանդերձներ հագնել եւ պատրաստվել կես ժամից Բարիից Հռոմ թռչելու: Ներկայումս Ջանպաոլո Տարանտինիի դեմ պաշտոնական հետաքննություն է տարվում:
Երեկույթին մասնակցել 15 աղջիկ, որոնցից երեքի հետ վարչապետն առանձնացել է: Առավոտյան Բեռլուսկոնին Տերրիին է տվել 1000 դոլար եւ թանկարժեք նվեր է արել:
Բեռլուսկոնին առաջին անգամ չէ, որ հայտնվում է  նման սկանդալում: Տեղեկություններ կան, որ երեկույթներից մեկի ժամանակ նա միանգամից 20 աղջկա է շոյել: Ինքը՝ Բեռլուսկոնին հայտարարել է, թե երբեք գումար չի տվել մարմնավաճառներին՝ հայտարարելով. «Իմ շուրջն այդքան գեղեցիկ կանայք կան, իսկ ես սուրբ չեմ»:

Очередная «жертва» секс-фантазий премьер-министра Италии Сильвио Берлускони обратилась с заявлением в прокуратуру Рима.
38-летняя «сотрудница» службы эскорта, Мария Тереза Де Николо, известная как «Терри», рассказала, что в прошлом году она и две ее «коллеги» в течение некоторого времени находились в одной постели с 73-летним премьером Италии, передает NEWSru Israel.
За несколько часов до этого Терри, жительнице города Бари, позвонил бизнесмен Джанпаоло Тарантини и пригласил ее на вечеринку к Берлускони, пишет итальянская газета La Repubblica. По словам Терри, сначала она подумала, что это шутка. Однако Тарантини велел ей сексуально одеться и быть готовой к полету из Бари в Рим через 30 минут. В настоящее время против Джанпаоло Тарантини, подозреваемого в коррупции, ведется официальное расследование.
На вечеринке в Палаццо Грациоли присутствовали 15 девушек, троим из них премьер дал понять, что хочет остаться с ними наедине. Утром Берлускони дал Терри 1000 евро и подарил драгоценность, передает Newsru.com.
В «послужном» списке Берлускони не мало подобных инцидентов. Есть свидетельства о том, что на одной из вечеринок «папи», как нежно его иногда называют, «ласкал» сразу 20 девушек.  Сам Берлускони заявлял, что никогда не платил проституткам за секс и пытался отшутиться заявив: «вокруг так много красивых женщин, а я не святой».