ԱՄՆ դոլարի փոխարժեքն այսօր՝ մայիսի 24-ին, կազմել է 520.58 դրամ՝ նախորդ օրվա համեմատ աճելով 0.04 դրամով: Այդ մասին տեղեկանում ենք Կենտրոնական բանկի պաշտոնական կայքից։
Եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 635.73 դրամ (նվազել է 0.73 դրամով), բրիտանական ֆունտի փոխարժեքը կազմել է 735.79 դրամ (նվազել է 4.11 դրամով), իսկ ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 7.07 դրամ (նվազել է 0.02 դրամով):
Թանկարժեք մետաղների համար բանկի կողմից սահմանվել են հետեւյալ գները. Արծաթ՝  465.29 դրամ, ոսկի՝  31,397 դրամ, պլատին՝ 20,050.97 դրամ:

YEREVAN. – The American dollar’s (USD) exchange rate against the Armenian dram (AMD) comprised AMD 520.58/$1 in Armenia on Monday; this is up by AMD 0.04 from the previous business day in the country, according to the official website of the Central Bank of Armenia.
The exchange rate for one euro was AMD 635.73 (down by AMD 0.73), that of one UK pound totaled AMD 735.79 (down by AMD 4.11), and the rate of one Russian ruble made up AMD 7.07 (down by AMD 0.02) in the country.
In addition, one gram of silver, gold and platinum amounted to AMD 465.29, AMD 31,397 and AMD 20,050.97, respectively.