ԱՄՆ դոլարի փոխարժեքն այսօր՝ մայիսի 25-ին, կազմել է 520.57 դրամ՝ նախորդ օրվա համեմատ նվազելով 0.01 դրամով: Այդ մասին տեղեկանում ենք Կենտրոնական բանկի պաշտոնական կայքից։
Եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 638.01 դրամ (աճել է 2.28 դրամով), բրիտանական ֆունտի փոխարժեքը կազմել է 738.22 դրամ (աճել է 2.43դրամով), իսկ ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 7.10 դրամ (աճել է 0.03 դրամով):
Թանկարժեք մետաղների համար բանկի կողմից սահմանվել են հետեւյալ գները. Արծաթ՝   462.69 դրամ, ոսկի՝  31,467.53 դրամ, պլատին՝ 19,648.9 դրամ:

YEREVAN. – The American dollar’s (USD) exchange rate against the Armenian dram (AMD) comprised AMD 520.57/$1 in Armenia on Tuesday; this is down by AMD 0.01 Monday, according to the official website of the Central Bank of Armenia.
The exchange rate for one euro was AMD 638.01 (up by AMD 2.28), that of one UK pound totaled AMD 738.22 (up by AMD 2.43), and the rate of one Russian ruble made up AMD 7.10 (up by AMD 0.03) in the country.
In addition, one gram of silver, gold and platinum amounted to AMD 462.69, AMD 31,467.53 and AMD 19,648.9, respectively.