Հայաստանի բուքմեյքերական Toto գրասենյակը «Մանկական Եվրատեսիլ- 2011» մրցույթում բարձր է գնահատում Բելառուսի մասնակից  Լիդիա Զաբլոցկայայի հնարավորությունները: Գրասենյակի տվյալներով` Բելառուսի մասնակցի հաղթանակի գործակիցը  2,8 է: Բացի Բելառուսից, բարձր գործակից ունեն նաեւ Շվեդիան`3, Բելգիան` 6, Ուկրաինան` 6,4 եւ Հայաստանը` 7,5: Նշենք, որ, համաձայն բուքմեյքերական Toto գրասենյակի պաշտոնական կայքի, հաղթանակի ամենացածր գործակիցն ունի Մակեդոնիայի մասնակիցը` 33:
Vivaro բուքմեյքերական գրասենյակից  NEWS.am-ին հայտնեցին, որ «Մանկական Եվրատեսիլ- 2011» մրցույթի արդյունքների վերաբերյալ խաղադրույքներ չեն ընդունում, քանի որ ձեռնտու չէ: Նաեւ հաղորդեցին, որ նախորդ տարի եւս խաղադրույքներ չեն ընդունել: Բուքմեյքերներին չի գայթակղում նույնիսկ այն հանգամանքը, որ մրցույթը Հայաստանում է անցկացվում, քանի որ բարձր հետաքրքրվածություն չկա:
Հիշեցնենք, որ «Մանկական Եվրատեսիլ- 2011»-ի եզրափակիչը տեղի կունենա դեկտեմբերի 3-ին Երեւանում: Երաժշտական մրցույթին կմասնակցեն 13 երկրների մասնակիցներ: Ելույթ ունենալու հաջորդականությունը հետեւյալն է` Ռուսաստան, Լատվիա, Մոլդովա, Հայաստան, Բուլղարիա, Լիտվա, Ուկրաինա, Մակեդոնիա, Հոլանդիա, Բելառուս, Շվեդիա, Վրաստան եւ Բելգիա:

YEREVAN. – Toto bookmaker estimates high the chances of the Belarusian contestant Lidiya Zablotskaya in Junior-Eurovision-2011 song contest in Armenia.
According to the bookmaker, her co-efficiency is 2.8. Besides Belarus, the other four states with high co-efficiency are Sweden with 3, Belgium with 6, Ukraine with 6.4 and Armenia with 7.5. Macedonia has the lowest co-efficiency, 33.
Vivaro bookmaker will not set bets on the musical contest as it is not profitable, bookmaker told Armenian News-NEWS.am.
Final round of the contest is on Saturday in Yerevan. Overall 13 states are among participants of the contest. The order of the contestants is the following: Russia, Latvia, Moldova, Armenia, Bulgaria, Lithuania, Ukraine, Macedonia, Netherlands, Belarus, Sweden, Georgia and Belgium.