Անառողջ կենսակերպի մասին Deliciously Ste էջն Instagram-ում հիթ է դարձել: Լոնդոնի բնակչուհի Բելլա Յանգերի ստեղծած էջն արդեն շուրջ 65 հազար բաժանորդ ունի:
Ըստ Lenta-ի, 28-ամյա բրիտանուհին նշել է, որ հոգնել է առողջ կենսակերպի մասին սոցցանցերում արվող քարոզչությունից եւ որոշել է ծաղրել այն: Նա Deliciosly Stella էջը ստեղծել է կես տարի առաջ, սակայն օգտատերերի ուշադրությունն այն վերջերս է գրավել, մի շարք լրատվամիջոցներում այդ մասին հայտնված հաղորդագրություններից հետո:
Mashable-ի փոխանցմամբ, աղջիկն օգտագործում է նույն հեշթեգերը, ինչ օգտակար սննդի եւ ֆիթնեսի սիրահարները (օրինակ՝ #eatclean), սակայն հրապարակված լուսանկարներում վնասակար սնունդ է. կոնֆետներ, քաղցրավենիք, չիպս, գազավորված ըմպելիք եւ այլն:

Посвященный нездоровому образу жизни аккаунт Deliciously Stella стал хитом в Instagram. Как сообщает Mashable, на страницу жительницы Лондона Бэллы Янгер уже подписались около 65 тысяч человек.
По словам 28-летней британки, она устала от характерной для соцсети пропаганды здорового образа жизни и решила ее высмеять. Она создала Deliciosly Stella полгода назад, но внимание большинства пользователей ее страница привлекла лишь недавно, после появления в ряде СМИ сообщений о ней, передает Lenta.
Как пишет Mashable, девушка использует те же хештеги, что и любители полезной еды и фитнеса (например, #eatclean), но на фото, которые она выкладывает, запечатлена вредная еда: конфеты, пирожные, чипсы, газировка и так далее.