Համբուրգում G20-ի հանդիպման ժամանակ երկրների առաջնորդներին կանանցից առանձին են նստեցրել, եւ Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինը հայտնվել է Մելանյա Թրամփի կողքին, հաղորդում է Daily Mail-ը: Թրամփերը Պուտինին առաջին անգամ էին հանդիպում:
Երեկոյան ընթրիքի ժամանակ Պուտինը Մելանյա Թրամփի կողքին է հայտնվել: ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփը նստել է Գերմանիայի կանցլեր Անգելա Մերկելի եւ Չինաստանի նախագահ Սի Ցզինպինի կողքին:
ԱՄՆ առաջին տիկինը, որը Միացյալ Նահանգներում է մեծացել, մի քանի լեզու գիտի, այդ թվում՝ գերմաներեն: Պուտինը նույնպես խոսում է գերմաներեն:

На встрече G20 в Гамбурге лидеров рассадили порознь от их жён, и президент Владимир Путин оказался рядом с Меланьей Трамп, передаёт Daily Mail. Чета Трампов лично встретилась с Путиным впервые. В беседе с Путиным тему хакеров затронул и сам Трамп, но Путин эти слухи опроверг.
А вечером, за ужином, Путин оказался рядом с Меланьей Трамп. Президент США оказался ближе к канцлеру ФРГ Ангеле Меркель и президенту КНР Си Цзиньпину.
Первая леди США, которая выросла в США, знает несколько языков, в том числе немецкий, на котором говорит и Путин, отмечает издание..