Արդշինբանկը բարելավել է հիփոթեքային վարկերի տրամադրման պայմանները, համաձայն որի մինչև 35 մլն. ՀՀ դրամ հիփոթեքային վարկերի տոկոսադրույքը նվազեցվել է: Բանկը տրամադրում է անշարժ գույքի ձեռքբերման վարկեր մինչև 100 մլն. ՀՀ դրամ սահմանաչափով, սկսած տարեկան 6.97% փաստացի տոկոսադրույքով, այդ թվում նաև առանց եկամուտների վերլուծության հնարավորությամբ:
Բանկն իրականացնում է հիփոթեքային վարկավորման բազմաթիվ ծրագրեր և առաջարկում է վարկատեսակներ, որոնք նախատեսված են մեր հասարակության տարբեր շերտերի համար: Այսպիսով հաճախորդներին ընձեռնվում է հնարավորություն ավելի ազատ լինել անշարժ գույքի ընտրության մեջ և ձեռք բերել իրենց երազանքի բնակարանը:
Վերջին շրջանում բանկը բարելավել է Ազգային հիփոթեքային ընկերության ռեսուրսով վարկավորման պայմանները և «Երիտասարդ ընտանիքին՝ մատչելի բնակարան» ծրագրի շրջանակներում վարկավորման պայմանները՝ մեղմացվել է վարկառուի տարիքային սահմանափակման պահանջը, նվազեցվել վարկի կանխավճարը և բարձրացվել վարկի առավելագույն սահմանաչափը:
Հիփոթեքային վարկերի պայմանների մանրամասներին ծանոթանալու համար խնդրում ենք այցելել https://bit.ly/2rxAuc4 հղմամբ կամ զանգահարել բանկի շուրջօրյա գործող կոմունիկացիոն կենտրոն` 012222222 հեռախոսահամարով:

According to Ardshinbank’s new mortgage lending terms, the annual interest rate has been reduced in case of AMD 35 million maximum credit limit. Ardshinbank provides loans for the purpose of residential property - up to AMD 100 million credit, starting from 6.97% effective interest rate, more over, without the requirement of income analysis.
The Bank takes part in numerous mortgage lending projects, offering lending solutions for different society layers. Thus, customers are given the opportunity to be more comfortable in the choice of purchasing their dream house.
Recently, the Bank has improved mortgage lending terms under National Mortgage Company and Affordable Dwelling for Young Families - raised the borrower's age limit, reduced downpayment and extended the loan term.
For further details on mortgage loans, please visit https://bit.ly/2rxAuc4 or call Ardshinbank's 24/7 call center at 012222222.