Արդշինբանկը բարելավել է հիփոթեքային վարկերի տրամադրման պայմանները, համաձայն որի մինչև 35 մլն. ՀՀ դրամ հիփոթեքային վարկերի տոկոսադրույքը նվազեցվել է: Բանկը տրամադրում է անշարժ գույքի ձեռքբերման վարկեր մինչև 100 մլն. ՀՀ դրամ սահմանաչափով, սկսած տարեկան 6.97% փաստացի տոկոսադրույքով, այդ թվում նաև առանց եկամուտների վերլուծության հնարավորությամբ:
Բանկն իրականացնում է հիփոթեքային վարկավորման բազմաթիվ ծրագրեր և առաջարկում է վարկատեսակներ, որոնք նախատեսված են մեր հասարակության տարբեր շերտերի համար: Այսպիսով հաճախորդներին ընձեռնվում է հնարավորություն ավելի ազատ լինել անշարժ գույքի ընտրության մեջ և ձեռք բերել իրենց երազանքի բնակարանը:
Վերջին շրջանում բանկը բարելավել է Ազգային հիփոթեքային ընկերության ռեսուրսով վարկավորման պայմանները և «Երիտասարդ ընտանիքին՝ մատչելի բնակարան» ծրագրի շրջանակներում վարկավորման պայմանները՝ մեղմացվել է վարկառուի տարիքային սահմանափակման պահանջը, նվազեցվել վարկի կանխավճարը և բարձրացվել վարկի առավելագույն սահմանաչափը:
Հիփոթեքային վարկերի պայմանների մանրամասներին ծանոթանալու համար խնդրում ենք այցելել https://bit.ly/2rxAuc4 հղմամբ կամ զանգահարել բանկի շուրջօրյա գործող կոմունիկացիոն կենտրոն` 012222222 հեռախոսահամարով:

Ардшинбанк улучшил условия ипотечного кредитования, снизив процентную ставку для кредитов на сумму менее 35 миллионов драмов. Кроме этого банк предлагает и другие ипотечные кредиты на выгодных условиях: с максимальным лимитом кредитования до 100 млн. драмов, с  эффективной процентной ставкой от 6,97% годовых, а также кредиты без анализа доходов заемщика.
Ардшинбанк реализует многочисленные проекты по ипотечному кредитованию и предлагает кредиты для различных слоев общества. Таким образом, клиентам предоставляется возможность быть более свободным в выборе недвижимости и приобрести квартиру своей мечты.
Напомним, что недавно банк улучшил условия кредитования для программы Национальной ипотечной компании. А в рамках программы «Доступное жилье для молодых семей» банк смягчил возрастные ограничения в отношении заемщиков, сократил предоплату по кредиту, а также повысил максимальный лимит кредита.
Более подробную информацию об ипотечных кредитах можно получить, перейдя по ссылке https://bit.ly/2rxAuc4 или позвонить по номеру 012222222 круглосуточного телекоммуникационного центра Ардшинбанка.