Ֆլորիդայի ափերի մոտ` Մայամիից ոչ հեռու, ուղեւորն ընկել է օդանավից, հայտնում է  ԱՄՆ-ի Քաղաքացիական ավիացիայի դաշնային վարչությունը (FAA):
Կատարվածի մասին հաղորդումն ստացվել է, երբ օդանավը 609 մ բարձրությունում է եղել: Associated Press-ը, վկայակոչելով LiveATC կայքը,  գրում է, որ օդաչուն, տալով վթարային ազդանշանը, հայտնել է, որ  ուղեւորը «բացել է հետեւի դուռը եւ պարզապես ընկել օդանավից»:
Ներկայումս ափային պահպանության ծառայության աշխատակիցները որոնում են ընկած ուղեւորին:  Օդանավը բարեհաջող վայրէջք է կատարել Մայամիի օդանավակայաններից մեկում, հաղորդում է  «lenta.ru»-ն:

Пассажир легкомоторного самолета выпал в океан у берегов Флориды, недалеко от Майами, сообщает Федеральное управление гражданской авиации (FAA) США.
Сообщение о происшествии поступило, когда самолет находился на высоте 609 метров. Как пишет Associated Press со ссылкой на сайт LiveATC, который предоставляет переговоры авиадиспетчеров по всему миру, пилот, передавая сигнал бедствия, сообщил, что пассажир «открыл заднюю дверь и просто выпал из самолета».
В настоящее время сотрудники береговой охраны проводят поиски выпавшего пассажира. Самолет благополучно приземлился в одном из аэропортов Майами, передает «Лента.Ру».