Ռուս թոփ մոդել Նատալյա Վոդյանովան Facebook-ի իր էջում բարեգործական ֆուտբոլային հանդիպման հրավեր է տեղադրել, որտեղ իր գլխավորած թիմը` «Մերկ սրտեր»-ը, պետք է խաղա Ռուսաստանի կառավարության հավաքականի հետ` Արկադի Դվորկովիչի գլխավորությամբ:
Ակցիան նպատակ ունի մարդկանց ուշադրությունը հրավիրել սահմանափակ հնարավորություններով մարդկանց խնդիրների վրա, իսկ ինքը` թոփ մոդելը շատ յուրահատուկ ձեւով է հետաքրքրություն առաջացրել ակցիայի հանդեպ: Նա համացանցում տեղադրել է իր լուսանկարները` ժանյակավոր ներքնազգեստով` ֆուտբոլի գնդակը ձեռքին, հաղորդում է NEWS.ru.com-ը:
«Մինչեւ խաղն ամեն օր ես նկարահանումների եմ, ուստի ստիպված եմ մարզվել հենց ստուդիայում` իմ նոր Etam հավաքածուի ներքնազգեստով: Ծիծաղեք-ծիծաղեք, բայց ինձ համար խաղում են ֆուտբոլիստներ Սամյուել Էտո’Օ-ն, «Սպարտակի» վետերան Վլադիմիր Բեսչաստնիխը, չհաշված այլ ոլորտներից ձեզ շատ հայտնի մի քանի այլ մարդիկ»,-իր էջում գրել է մոդելը:
Նատալյա Վոդյանովայի թիմում կխաղան նաեւ երգիչ Դմիտրի Մալիկովը, Բորիս Ելցին-կրտսերը եւ GQ Russia ամսագրի գլխավոր խմբագիր Միխայիլ Իդոն:

Российская топ-модель Наталья Водянова разместила на своей страничке в Facebook приглашение на благотворительный футбольный матч, в котором возглавляемая ею команда «Обнаженные сердца» должна сыграть со сборной правительства России под руководством Аркадия Дворковича.
Акция призвана привлечь внимание к инвалидам, a сама топ-модель привлекла к акции внимание довольно оригинальным способом – она выложила в Сети свои фото в кружевном нижнем белье с футбольным мячом в руках, сообщает NEWS.ru.com.
«До матча у меня каждый день съемки, поэтому тренироваться приходится прямо в студии в нижнем белье из моей новой коллекции Etam. Смейтесь-смейтесь, но за меня играют футболист Самюэль Это`о, ветеран «Спартака» Владимир Бесчастных, не считая еще несколько хорошо знакомых вам, хотя и в другом амплуа, лиц», - пояснила модель на своей страничке.
За команду Водяновой кроме профессиональных футболистов так же сыграют певец Дмитрий Маликов, Борис Ельцин-младший и главный редактор журнала GQ Russia Михаил Идо.