ԱՄՆ դոլարի փոխարժեքը այսօր՝ դեկտեմբերի 24-ին, կազմել է 461.10 դրամ՝ նախորդ օրվա համեմատ աճելով 2.59 դրամով: Այդ մասին հայտնում են Կենտրոնական բանկի մամուլի ծառայությունից:
Եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 562.68 դրամ (աճել է 1.65 դրամով), բրիտանական ֆունտի փոխարժեքը կազմել է 716.92 դրամ (աճել է 2.88 դրամով), իսկ ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 8.46 դրամ (աճել է 0.07 դրամով):
Թանկարժեք մետաղների գները սահմանվել են՝ արծաթը՝ 232.9 դրամ, ոսկին՝ 17,430.15 դրամ, պլատինը՝ 17,537.63 դրամ:
Դեկտեմբերի 24-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,700,000 ԱՄՆ դոլարի առք եւ վաճառք` 458 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 458 դրամ:

Официальный курс доллара США в Армении 24 декабря составил 461,10 драма. В сравнении с предыдущим днем он повысился на 2,59 драма. Об этом Новости Армении – NEWS.am сообщили в пресс-службе Центрального банка Армении.
Курс евро составил 562,68 драма (повысился на 1,65 драма), курс британского фунта составил 716,92 драма (повысился на 2,88 драма), а курс российского рубля составил 8,46 драма (повысился на 0,07 драма).
Цены на драгоценные металлы определены следующие: серебро – 232,9 драма, золото – 17 430,15 драма, платина – 17 537,63 драма.
На бирже «NASDAQ OMX ARMENIA» 24 декабря состоялась купля-продажа $1,7 млн. по средневзвешенному курсу 458 драмов за доллар. Курс при закрытии составил 458 драмов.