Նախօրեին երեկոյան Վրաստանում ՎԱԶ-2107 մակնիշի մեքենան ընկել է Դալյալի կիրճը: Մեքենայում գտնվող Ռուսաստանի երկու եւ Հայաստանի մեկ քաղաքացիները տեղում մահացել են:
«ՎԱԶ-2107-ն ընկել է ճանապարհի երթեւեկելի մասից, 100-150մ բարձրությունից: Հասնելով դեպքի վայր` հայտնաբերել ենք երեք մարմին` մեկը Հայաստանի, երկուսը` Ռուսաստանի քաղաքացիներ»,- ասել է Վրաստանի ՆԳՆ արտակարգ իրավիճակների փրկարար ծառայության ներկայացուցիչը «Ռուսթավի 2» հեռուստաընկերությանը:
Ըստ «Ռուսթավի 2» -ի` վթարը տեղի է ունեցել Ստեպանցմինդա շրջկենտրոնից դեպի ռուսական սահման տանող ճանապարհին: Զոհվածների մարմիններն արդեն տարվել են Թբիլիսի:

TBILISI.- Two citizens of Russia and one of Armenia were killed in an accident in Georgia on Friday evening.
VAZ-2107 vehicle went off the road and fell into a gorge from 100-150 meters. Rescuers said they found three bodies at the scene, Novosti Gruziya reports.
According to Georgian Rustavi-2 television the accident occurred in the direction of Russian border.
The bodies were identified as Nadjib Drbiyan, citizen of Armenia, and Mikhail Yuzov and German Yuzov, citizens of Russia, Interfax reported.