ԱՄՆ դոլարի փոխարժեքն այսօր՝ փետրվարի 3-ին, կազմել է 520.15 դրամ՝ նախորդ օրվա համեմատ աճել է 0.95 դրամով: Այդ մասին տեղեկանում ենք Կենտրոնական բանկի պաշտոնական կայքից։
Եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 625.58 դրամ (նվազել է 0.94 դրամով), բրիտանական ֆունտի փոխարժեքը կազմել է 709.74 դրամ (նվազել է 0.89 դրամով), իսկ ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 6.84 դրամ (մնացել է անփոփոխ):
Թանկարժեք մետաղների համար բանկի կողմից սահմանվել են հետեւյալ գները. արծաթ՝ 456.96 դրամ, ոսկի՝ 30,655.31 դրամ, պլատին՝ 18,428.98 դրամ:

YEREVAN. – The American dollar’s (USD) exchange rate against the Armenian dram (AMD) comprised AMD 520.15/$1 in Armenia on Wednesday; this is up by AMD 0.95 from Tuesday, according to the official website of the Central Bank of Armenia.
The exchange rate for one euro was AMD 625.58 (down by AMD 0.94), that of one UK pound totaled AMD 709.74 (down by AMD 0.89), and the rate of one Russian ruble made up AMD 6.84 (unchanged) in the country.
In addition, one gram of silver, gold and platinum amounted to AMD 456.96, AMD 30,655.31 and AMD 18,428.98, respectively.