ԱՄՆ դոլարի փոխարժեքն այսօր՝ փետրվարի 15-ին, կազմել է 524.60 դրամ՝ նախորդ օրվա համեմատ աճել է 0.32 դրամով: Այդ մասին տեղեկանում ենք Կենտրոնական բանկի պաշտոնական կայքից։
Եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 636.60 դրամ (աճել է 1.80 դրամով), բրիտանական ֆունտի փոխարժեքը կազմել է 729.09 դրամ (աճել է 6.27 դրամով), իսկ ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 7.16 դրամ (աճել է 0.10 դրամով):
Թանկարժեք մետաղների համար բանկի կողմից սահմանվել են հետեւյալ գները. արծաթ՝  456.57 դրամ, ոսկի՝ 30,635.07 դրամ, պլատին՝ 20,593.73 դրամ:

YEREVAN. – The American dollar’s (USD) exchange rate against the Armenian dram (AMD) comprised AMD 524,6/$1 in Armenia on Monday; this is up by AMD 0,32 from the previous day, according to the official website of the Central Bank of Armenia.
The exchange rate for one euro was AMD 636,6 (up by AMD 1,8), that of one UK pound totaled AMD 729,09 (up by AMD 6,27), and the rate of one Russian ruble made up AMD7,16 (up by AMD 0,1) in the country.
In addition, one gram of silver, gold, and platinum amounted to AMD 456.5, AMD 30,635.07, and AMD 20,593.73, respectively.