Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը շարունակում է իր էջում հրապարակել օգտատերերի կողմից ուղարկված լուսանկարներ եւ տեսանյութեր, որպես օրինակ, թե ինչպես են քաղաքացիները խախտում պարետատան կանոնները:
Դրանց թվում նա հրապարակել է նաեւ իրեն ուղղված մի նամակ, որում օգտատերը զգուշացնում է, որ վաղը Ջրվեժի «Վիլա» ռեստորանում 100 հոգանոց հարսանիք է լինելու:
Ռեստորանի ֆեյսբուքյան էջից վարչապետի հրապարակման մեկնաբանությունում արվել է հերքող գրառում, որում մասնավորապես ասվում է․ ««Վիլլա» ռեստորանային համալիրի տնօրինությունը հորդորում է չտարածել նման ապատեղեկատվություն: Մեր համալիրը խստիվ պահպանում է Պարետի կողմից սահմանված բոլոր կանոնները, ոչ մի հարսանիք կամ այլ բազմամարդ հանդիսություն մեզ մոտ չի իրականացվում: Սիրով կընդունենք ցանկացած ստուգող խմբի՝ հավաստիանալու մեր հետևողականությանը և օրինապահ լինելուն:Ձեր տեղադրած անանուն այս նամակը խեղաթյուրում է մեր կազմակերպության բարի համբավը»։

Prime Minister of Armenia Nikol Pashinyan continues to post on his Facebook page photos and videos sent by Facebook users showing how citizens are violating the rules set by the Commandant’s Office for the state of emergency.
The Prime Minister has also posted a letter in which the particular Facebook user warns that a wedding with 100 guests will take place at Villa Restaurant in the Armenian city of Jrvezh tomorrow.
The restaurant’s administration responded to the Prime Minister’s post in the comments section and particularly stated the following: “The administration of Villa Restaurant urges not to disseminate such misinformation. The restaurant strictly observes all the rules set by the Commandant and doesn’t host any wedding or other ceremony with a large number of guests. We will gladly receive all inspectors to be sure that we are consistent and law-abiding. This letter sent from an anonymous person hurts the good reputation of our organization.”